Autor Zpráva
jendyss
Profil *
Zdravím.Chtěl bych opustit současného správce webu a přejít k někomu jinému.Tento správce nepovoluje PHP.Abych tedy nepřišel o ranky,návštěvnost atd. jak bych to mohl udělat.Děkuji za radu
Jan Tvrdík
Profil
jendyss:
Pokud máš možnost zachovat stejná URL, tak změna webhostingu nevadí, pokud tu možnost nemáš, tak je vhodné poslat hlavičku HTTP 301 (Moved Permanently).
Karel 33
Profil
Dobrý den,
mám na vás jako na odbborníky dotaz. Měl jsem na www.mujweb u Atlasu stránky od roku 2000 a 50.000 přístupů.Jelikož to bylo zdarma a Atlas mujweb prodal nebo převed na Centrum a ten to neprovozuje,ale z help desk@centrum.cz mě poslali zazipovanou zálohu.Tím moje stránky http://mujweb.cz/www/cezetaskutr175/ zanikly po kliknutí na můj odkaz se objeví hlavní stránka Atlasu.Jde mě o to jestli je možné motoristické stránky,které mam po celém světě .Z tohoto servru nějak přesměrovat na jiný i měně placený ? A nebo musím mít mový web z jinou adresou. Nezlobte se ,že vás obtěžuji jsem samouk 68 let a nevím si rady.
Davex
Profil
Karel 33:
Nadále není možné provozovat Vaše stránky pod starou adresou. Ze staré adresy nelze v tomto případě ani přesměrovat na jinou. Nyní můžete zaregistrovat novou adresu na jiném freehostingu (ic.cz, webzdarma.cz, hy.cz) nebo si pořiďte vlastní doménu 2. řádu (např. cezeta175.cz) a komerční hosting.

Po zprovoznění stránek na nové adrese kontaktujte autora nebo provozovatele všech stránek, které odkazují na Vaší starou adresu, a požádejte je o aktualizaci odkazu na adresu novou.
jendyss
Profil *
mám adresu http://fishing-simulator2.websnadno.cz a při změně hostingu nevím jak to je právě s adresou...bude mít jinou doménu...zde mám placenou verzi ještě na cca 9 měsíců.Myslel jsem tedy přesměrování.Hlavičku HTTP- tomu nerozumím.Sorry nejsem zdatný v těchto věcech.
Jan Tvrdík
Profil
jendyss:
HTTP 301 je druh přesměrování, které říká, že se nějaká stránka trvale přestěhovala jinam.
jendyss
Profil *
Rozumím.Tak by jsi mi tedy doporučil zaplatit hosting někde jinde a stránku přesměrovat?Dnes jsem například četl špatné recenze na banan a neznám jiné.Můžeš doporučit...děkuji
Bubák
Profil
jendyss:
Na websnadno.cz dáš maximálně tak přesměrování meta tagem.
Michal Kolesa
Profil
zajímavost: Přesměrování metatagem je zakázáno na webzdarma.cz
jendyss
Profil *
Bubák:
Na websnadno.cz dáš maximálně tak přesměrování meta tagem.


Ahoj.Co to je? Díky
Michal Kolesa
Profil
<meta http-equiv="refresh" content="cas;URL=adresa">
Davex
Profil
Viz JPW: Přesměrování meta tagem.
jendyss
Profil *
Díky paráda.Ještě znáte někdo rozumný hosting?
Shulík
Profil
Placený?

Já jsem u www.kapusta.cz a zatím s nimi mám výborné zkušenosti.
jendyss
Profil *
Shulík:
Placený?


Určitě placený,myslím že s neplacenými není třeba ztrácet čas.Moc omezení a nechtěných reklam.Díka za TIP,podívám se.
kelvin
Profil
Karel 33 - to docela koukám, oni tu doménu mujweb.cz zrušili bez náhrady... tam byly deset let spousty webů. Docela škoda. Jeden z mnoha důvodů, proč si pořídit za párset ročně doménu a placený hosting.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0