Autor Zpráva
Petrasek
Profil *
Ze všech počítačů vidím aktuální verzi svého webu jen ze svého počítače ne. Zkoušel jsem to ve všech prohlížečích co mám ale se stejným výsledkem. Zkoušel jsem i smazat historii a cookie ale nepomohlo ani to. Jak je to možné?
panther
Profil
Petrasek:
cache
Amunak
Profil
Petrasek:
přičemž pokud nepomůže ani smazat keš (obvykle stačí na přenačtení ctrl+r nebo f5 nebo tak něco), tak to může způsobovat třeba i keš na nějakém proxy serveru (nebo třeba u tvého ISP). S tím pak nejspíš mnoho nenaděláš (tedy - můžeš vybraným adresám posílat hlavičky pro ne-kešování).
panther
Profil
Amunak:
S tím pak nejspíš mnoho nenaděláš
nevíme, co se cachuje. (Ne)aktuální verzi webu mohou způsobovat třeba i špatné styly (obrázky, ...), těm stačí přidat parametr do názvu.
Amunak
Profil
panther:
Pravda. Každopádně jsem ze „svého webu“ vydedukoval že jde o nějakou znatelnější změnu (webu), ne jen o nějakou drobnost.

Ostatně pokud by Petrasek přesunul svůj web na jinou doménu nebo do podadresáře, načte se mu to celé znova taky (i když je to dost krajní řešení)
Petrasek
Profil *
Šlo o velké změny na webu. Zkusil jsem restartovat počítač a pak se mi hned načetla aktuální verze ve všech prohlížečích. Kde je problém netuším.
peta
Profil
Petrasek: Cache. Nepouzivat IE. #2
FF - nastroje - vymazat nedavnou historii (desate)
IE - nastroje - odstranit historii prochazeni (prvni)
Zavrit vsechna okna prohlizecu. Start - spustit - ipconfig /flushdns.
(A i tak to nekdy nepomuze. Aspon v praci se obcas peru s uzivateli, kdyz se jim otevireji stare word dokumenty.)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0