Autor Zpráva
jirka2
Profil
Ahoj,
mám odkaz na odkazy.seznam.cz a chtěl bych mu opravit text. Mělo by to jít přes stránku ask.szn.cz/link/linkAddScreen?state=SEARCHLINK Ale tam se mi nezobrazuje obrázek z Captchy, takže nemohu odeslat žádost. Na moje upozorňování nikdo z seznam.cz nereaguje, natož aby to opravili. Trvá to už minimálně půl roku, nevíte kde je chyba? Lze stávající odkaz měnit jinak?

díky za pomoc, Jirka
Keeehi
Profil
1) Jdi na stránku ask.szn.cz/link/linkAddScreen?state=DETAIL
2) Otevři odkaz formulář pro změnu existujícího odkazu v novém okně/tabu. Toto je důležité.
3) Ve formuláři nic nemusíš vyplňovat, jen klikni na potvrdit. Můžeš tab/okno zavřít.
4) V prvním formuláři teď vyplň url kterou chceš změnit. Vyplň captchu a odešli. Je jedno co do captchy napíšeš, protože i pokud ji vyplníš podle obrázku, stejně ti to napíše, že to máš špatně. Ale to vůbec ničemu nevadí.
5) Zobrazí se ti nová captcha. Teď ji vyplň správně a odešli.

Výsledkem je, že se ti zobrazí formulář s nadpisem
Změna existujícího odkazu (3) místo Přidání nového odkazu (2) a s tlačítkem Změnit odkaz místo Dokočit přidání odkazu.

Formulář je ale úplně stejný. Takže možná by úplně stačilo jen vyplnit ten formulář pro přidání. Mám takový pocit, že ať to vyplníš tak nebo tak, stejně to "přistane na stole" nejakému brigádníkovi co musí každý takový požadavek ručně zpracovat.
jirka2
Profil
Keeehi:
Geniální, prošlo to, dostal jsem i potvrzovací mail. Teď jen jestli to v seznam.cz čtou.

Díky moc
jirka2
Profil
Tak odkaz už tam je, dokonce dvakrát. Jednou v té správné kategorii, ale se špatným textem (to je původní odkaz) a podruhé v jiné kategorii (sami si ji určili) se správným textem. Nic neopravovali, ale jen přidali...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0