Autor Zpráva
Neas
Profil
Ahoj
před tím, než vznesu svůj dotaz, bych rád zmínil, že jsem se touto problematikou nikdy nezabýval.
Chtěl bych vědět, jestli se může stát, že email poslaný z česka do japonska zkrátka nedojde, jakoby ani nebyl poslán. Napadlo mě (i když se musím odvolat na první větu, kterou jsem zde napsal), zda-li není možné, že když email šel přes čínu, zda-li nebyl označen za "nevhodný" a dál zkrátka nepuštěn.
Budu vděčný za vaše názory
Děkuji
ShiraNai7
Profil
Proč by e-maily z česka do japonska měly být filtrovány čínou? To snad jen v případě, že by byl e-mail adresován přímo do e-mail serveru který je v číně, jinak ne.
Neas
Profil
ShiraNai7:
Proč by e-maily z česka do japonska měly být filtrovány čínou?
odvolávám se na první větu, kterou jsem napsal. o tom, jak funguje posílání emailů, moc nevím. Jen jsem myslel, že email musí nějak doputovat přes půlku světa po různých serverech a nejkratší cesta vede přes čínu a tedy čínské servery. Nevím, na kolik je to možné, pokud není, pak rád uslyším jiné názory na mou otázku viz. název topicu
Petr ZZZ
Profil
Neas:
Technické detaily neznám, ale selský rozum mi říká, že kdyby pošta do Japonska byla jakkoli závislá na Číně, tak by se to Japoncům příliš nezamlouvalo.
Neas
Profil
Petr ZZZ:
To je pravda, mohlo mě to napadnout. Když tedy zapomeneme na to, co jsem o číně říkal, má někdo další názory, jak se pošta může po cestě ztratit?
_es
Profil
Neas:
jak se pošta může po cestě ztratit?
Možností je veľa, doručenie e-mailu nie je nijako zaručené.
Najviac je pravdepodobné, že sa mail nestratil po ceste, ale na začiatku alebo na konci, teda že sa nezdarilo odoslanie mailu, alebo ho koncový server neprijal.
DoubleThink
Profil *
Neas:
nejkratší cesta vede přes čínu a tedy čínské servery
Zábavná představa. Většinu japonské (a čínské koneckonců taky) konektivity zajišťuje optika na dně Pacifiku vedoucí do severní Ameriky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0