« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jana Tvrdíka:
Nechtěl, inherit má nižší podporu.
Ale ty to asi myslíš tak, aby i číslo kotvy bylo oranžové, že? Staniž se.
Str4wberry
Profil
Je nějaký důvod pro to, aby zvýrazněný odkaz na kotvu nebyl podtržen?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Není. Už je.
MCKAY
Profil
Měl bych jeden takový návrh, ale myslím, že se vám asi nebude líbit, ale stejně bych ho přednesl. Čas od času narážím na vlákna, kde uživatel potřebuje poradit s kódem, ale neumí, nebo je prostě líný ho dát do pre tagu. Právě teď mi to připomněla Majklova žádost o moderátorství (:-) ).

Jde mi o to, že by třeba bylo dobré připsat do javascriptu tlačítko vedle "Citovat", ještě "Doobarvit kód", které by způsobilo obarvení, nepřeměněného kódu, to jestli by se to projevilo jen u uživatele, nebo jestli by se to provázalo se systémem fóra a opravilo se to pro všechny uživatele nechám na vás. Je to jen takový návrh...
Str4wberry
Profil
Já myslím, že to nemá cenu. Docela se nám daří tazatele „vychovávat“, takže [pre] celkem používají. Tuto funkci by asi moc lidí stejně nevyužilo, není přece takový problém si kód zkopírovat do svého editoru.
Str4wberry
Profil

Když kliknu na odkaz s kotvou, např. automatické dosazování nadpisů, neodroluje se mi na 19. příspěvek.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Mně to funguje. Obsluhu kotev jsem letos nijak neměnil.
Str4wberry
Profil
Tak to bude zřejmě problém nejrychlejšího prohlížeče na Zemi, protože stejný problém se mně projevuje i v ostré verzi a v jiných prohlížečích je vše v pořádku.

Zajímavé je, že odkazy s čísly míří na záhlaví tabulky. A projevuje se to i bez JavaScriptu. Docela to vypadá, že se mu nelíbí číselná ID.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
to bude zřejmě problém nejrychlejšího prohlížeče na Zemi
Pouze ve verzi 10.50.

Docela to vypadá, že se mu nelíbí číselná ID.
To by se mělo projevovat jinak (betaverze Exploreru 8 nebrala číselná ID).
Vyhledání pomocí document.getElementById("19") normálně funguje (proto se také objeví oranžové zvýraznění). Na odrolování používám metodu scrollIntoView, kterou asi Opera interně používá i při zaměřování kotvy při vypnutém JavaScriptu. A ta bohužel neuspěje při pokusu o zaměření <tr>.

Tvůj příspěvek s automatickým dosazováním nadpisů je v řádku s id="19" a v buňce s id="post-539016". Narolovat na buňku jde:
javascript:void(document.getElementById("post-539016").scrollIntoView());
Narolovat na jejího rodiče už ne:
javascript:void(document.getElementById("post-539016").parentNode.scrollIntoView());

Mám to nějak řešit, nebo budeme doufat, že se z Norska vynoří opravená verze?
Str4wberry
Profil
Pouze ve verzi 10.50.
Ano, starší verze nebyla nejrychlejší na Zemi. :–)

Mám to nějak řešit, nebo budeme doufat, že se z Norska vynoří opravená verze?
Verze 10.50 přišla před několika dny, takže je menší šance v rychlou opravenou verzi. A Operu tady část návštěvníků používá, takže by bylo celkem vhodné to opravit.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Verze 10.50 přišla před několika dny, takže je menší šance v rychlou opravenou verzi.
To je otázka. Verze 10.10 stále nenabízí stažení aktualizace a tváří se jako nejnovější, což je buď chyba, nebo chytrý projev opatrnosti — pokud je v nové verzi nějaká ošklivá chyba, kterou vývojáři přehlédli, je lepší, když ji najdou a nahlásí nadšenci, než když na ni narazí obyčejní uživatelé, kteří nejsou tak zamilovaní do svého prohlížeče.

bylo by celkem vhodné to opravit
V sandboxu jsem to pravděpodobně opravil. Prohodil jsem ID řádku s ID buňky s textem. Jestli si v brzké době nikdo nevšimne žádného vedlejšího efektu, obdobnou úpravu provedu i v ostré verzi. A pak toto vlákno zamknu, jelikož jsem si všiml, že už není rok 2009.
Chamurappi
Profil
Reaguji na sebe:
Prohodil jsem ID řádku s ID buňky s textem.
Provedl jsem obdobnou úpravu i v ostré verzi.

Nyní tady zamknu a založím vlákno 2010/I.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0