« 1 2 »
Autor Zpráva
johnl
Profil
Dobrý den, jak můžu získat přístup do sandboxu?
Joker
Profil
Teoreticky od kohokoliv, kdo zná přístupové údaje, prakticky od těch, kdo se cítí oprávněni ty přístupové údaje distribuovat dál :)
Dřív nebo později si tohle téma někdo z nich přečte a pokud to uzná za vhodné, pošle ;-)
Str4wberry
Profil
Odesláno.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jokera:
Jen pro pořádek — tobě jsem přístupové údaje posílal, došly ti?
tiso
Profil
Joker: to je dobrá poznámka, chýba nejaké info o podmienkach prístupu do sandboxu.
Str4wberry
Profil
Přístup do sandboxu dostane ten, kdo oň projeví zájem. Nebo ten, kdož přístupové údaje obdrží bez projevu zájmu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
A ve výjimečných případech i někdo úplně jiný :-)

Nemohl bys prosím upravit přidávání příspěvků, aby odmazávalo „/.sandbox“ z adres odkazů? Naši noví betatesteři (a koukám, že i moderátoři) tam ledabyle odkazují i v situacích, které se netýkají vývoje diskuse. Sice je tam upozornění + přesměrování, ale člověka neznalého zdejších poměrů to může dezorientovat.
Taps
Profil
Str4wberry
bylo by možné poslat i mě přihlašovací udaje do sandboxu?
DoubleThink
Profil *
Naši noví betatesteři (a koukám, že i moderátoři) tam ledabyle odkazují i v situacích, které se netýkají vývoje diskuse.
Což moc nevadí, do sandboxu nejde z venku odkázat:
<?php
if (!eregi("^/\.sandbox/", parse_url($_SERVER['HTTP_REFERER'], PHP_URL_PATH)) && $_SERVER['HTTP_REFERER'] != '') {
	header('Location: http: //diskuse.jakpsatweb.cz'.$url['path'].'?'.$url['query'], true, 301);
	header('Vary: Referer');
	exit;
}
?>
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Aha, na tohle jsem zapomněl.


Pokud rozdáváme přístupové údaje každému na požádání, tak je můžeme rovnou zveřejnit, ne? Kdo je nebude chtít, ten nám napíše a my mu odpovíme, ať je zapomene.
Joker
Profil
Chamurappi:
Jen pro pořádek — tobě jsem přístupové údaje posílal, došly ti?
Ano, už sem chodím přes sandbox, je to bezva :-)

tiso:
chýba nejaké info o podmienkach prístupu do sandboxu.
Ono to tu někde je.

Str4wberry:
Přístup do sandboxu dostane ten, kdo oň projeví zájem
Plus někteří další, třeba já (jsme myslím byl navržen dřív, než jsem vůbec stihl požádat) :-D
Werewolf
Profil
Joker:
Já už jedu také jen přes sandbox :-)

Když jsem o ně chtěl požádat já, tak jsem měl pocit, že je nikdo neměl. Proto jsem si ti dlouho rozmýšlel, jestli mám někomu napsat. Teď se tady to heslo rozdává komukoliv :-)
Str4wberry
Profil
Reakce na Chamurappiho:
Nemohl bys prosím upravit přidávání příspěvků, aby odmazávalo ‚/.sandbox‘ z adres odkazů?
To je dobrý nápad. Tvůj djpw.js stejně ty adresy přepíše zpět na sandbox, viď?


Reakce na Tapse:
Ano. Odesláno.


Reakce na Jokera:
Plus někteří další, třeba já (jsme myslím byl navržen dřív, než jsem vůbec stihl požádat)
To už ani Ty nečteš celé mé příspěvky, nebo totéž, cos teď napsal, nevyznívá z mé druhé věty? :–)


Reakce na Werewolfa:
Jo, to já taky.
Joker
Profil
Str4wberry:
To už ani Ty nečteš celé mé příspěvky, nebo totéž, cos teď napsal, nevyznívá z mé druhé věty? :–)
Jo ajo :-o Jsem tu druhou větu nějak přehlédl.

Werewolf:
Když jsem o ně chtěl požádat já, tak jsem měl pocit, že je nikdo neměl.
Však i já plus X dalších lidí jsme dostali přístup až minulý týden :)
Pan X
Profil
Omlouvám se za blbou otázku, ale vůbec netuším o čem je řeč. Mohl by mi někdo vysvětlit k čemu a coto to ten SANDBOX zde na diskusi je?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Pana X:
Pro případ, že by to někdo nevěděl…
Pan X
Profil
Chamurappi
Děkuji mnohokrát, mohl bych též požádat o přístupové údaje?

Podle toho jak se to psílá když tak na email zarubaondra@centrum.cz

díky moc

Moderátor Str4wberry: Odesláno.
Werewolf
Profil
Str4wberry:
Žádal jsi o heslo, když jsi už byl moderátorem nebo dřív?

Joker:
Tys nežádal, ne?
Str4wberry
Profil
Když jsem nebyl moderátorem, tak jsme ještě sandbox nepoužívali. Potom jsem o heslo žádat nemusel, protože se mi objevilo.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
Bylo nebylo, Str4wberry se stal koncem roku 2007 moderátorem a protože měl diskusi rád, dohodl se po pár měsících s DoubleThinkem, že ji trochu vylepší. Ten proto zřídil „.sandbox“, kde se mohla všechna vylepšení zkoušet a kam mohl kdokoliv přijít. Netrvalo dlouho a v této dílně se zabydlelo mnoho lidí. Někteří dočista zapomněli, že jsou ve vývojové verzi a že v ní mohou být i nehezké chyby. DoubleThink proto rozhodl, že sandbox bude zaheslovaný — navzdory vytrvalému remcání některých kolegů a údivu některých členů. Moderátorům se heslo zjevilo v patičce a v sandboxu se místo loga rozžhnul velký nápis „sandbox“, abychom nikdy nezapomněli, že jsme jen pokusní králíci. Zbytek pohádky už znáš.


Otázka k zamyšlení: Mělo by se heslo změnit po nasazení sandboxu do ostré verze?
fuckin
Profil
take zadam o pristup, diky.
Str4wberry
Profil
Přestaneš-li porušovat druhé závazné pravidlo, dostaneš ho.
Werewolf
Profil
Chamurappi:
Chceš říct, že pokud požádám, dostanu také... přístup k útrobám diskuse?
Ikdyž nejsem moderátor (snad zatím, chtěl bych, ale netroufám si požádat, protože byste se mi vysmáli. Tímto nežádám - jen napůl)?

Ta otázka je opravdu k zamyšlení. Ale snad bude mít Str4wberry stejnou chuť rozesílat heslo všude okolo sebe jako teď.

fuckin:
Opravdu bys měl ono pravidlo dodržovat.
fuckin
Profil
Str4wberry
Ja nemel ceskou klavesnici jiz nekolik let. Jinak porad pri programovani prepinat na CZ abych mohl nekomu poradit (popr.dostat radu) na JPW nemusim a nikdy delat nebudu.
Take sem casto nebo spis prakticky porad kdyz sem na JPW tak jsem na mobilu, a jestli z vas nekdo pise s diakritikou u sms, pak smekam, jestli ne tak me aspon trochu pochopte. Na toto me zde jeste nikdo neupozornil, az ty. Nebude to proto ze to nevadi?

Werewolf
Ano, ted sis velice splhl. Miluji kecy tech kterym sem nekolikrat poradil ale pak u nezavisle diskuze nedokazi rict svuj vlastni nazor nybrz jen blbe prikyvuji.
tiso
Profil
fuckin: „Nebude to proto ze to nevadi?
Nebude, ono to vadí. Ale teba beriem ako ignoranta, takže škoda hrach na stenu hádzať a upozorňovať ťa na to.
fuckin
Profil
tiso
Ne nevadi, jelikoz zhruba 35%lidi toto nedodrzuje. A jestli vim tak za poruseni pravidel hrozi smazani prispevku nebo rovnou zabanovani IP. Stalo se tak jiz v historii tohoto fora?

Jestli teda ma ne-diakritika "VADÍ" :D, tak prosim nejakeho hodneho moderatora o ip ban, nechci zit s pocitem ze kazdym prispevkem porusuji pravidla tohoto fora. Dekuji, aspon budu PRVNÍ v historii.
Chamurappi
Profil
Reaguji na fuckina:
Jinak porad pri programovani prepinat na CZ abych mohl nekomu poradit
Sám programuji s českou klávesnicí. Umím zmáčknout dvě klávesy naráz (někdy i tři, když se opravdu snažím), takže můžu pohodlně psát znaky jako „!@#$%^&[]{}\><“ a hned v dalším slově oslnit diakritickými orgiemi.

tak jsem na mobilu
Mobil tě trochu omlouvá. Stejně má soudě dle pokažených uvozovek kolem citací problémy s kódováním.
Ale pokud na mobilu nejsi, nevidím žádný rozumný důvod pro prznění.

Ano, ted sis velice splhl.
Ano, všichni příznivci diakritiky si teď u nás budou šplhat a šplhat a kdo vyšplhá nejvýš, dostane kilo pomerančů. O nic jiného jim nejde.

jelikoz zhruba 35%lidi toto nedodrzuje
Na této diskusi jich je méně.

tak prosim nejakeho hodneho moderatora o ip ban
To bych si na tvém místě rozmyslel, protože hodní moderátoři nemůžou banovat, to může jen DoubleThink a ten ti přání klidně vyplní. Závazná pravidla jsou závazná pravidla.
Hodní moderátoři tě mohou potrestat tak, že ti neřeknou heslo do sandboxu.

Dekuji, aspon budu PRVNÍ v historii.
Bude tedy snazší přesvědčit tvé následovníky, aby usilovali raději o pomeranče než o druhé místo v historii ve tvé disciplíně.
Werewolf
Profil
Chamurappi:
Nechtěl bys reagovat také na mě?

!@#$%^&[]{}\><
Zpětné lomítko se dá psát jednou klávesou. A z toho, co vidím, se dá jen stříška napsat nejméně třemi klávesami.

Moderátor Chamurappi: Promazáno.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
Nechtěl bys reagovat také na mě?
Zapomněl jsem, pardon. Takže: za tvůj šplh ti uděluji dva pomeranče.
Werewolf
Profil
Chamurappi:
Které dva? Já vidím čtyři :-)


Takže
Já myslel něco jiného. Mohl bys zareagovat na
„Chceš říct, že pokud požádám, dostanu také... přístup k útrobám diskuse?“
?
Díky. A otázka na zamyšlení: Jak to, že jsi našel tu fotku tak rychle? Že bys to fotil Ty? Nebo že bys to byl Ty? Nebo že bys trávil hodně času na takových „lechtivých“ stránkách?
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0