Autor Zpráva
Michal Kolesa
Profil
Nevíte někdo co dělá Yuhů, že nepíše nové články ?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Michala Kolesu:
Napíná tloušťku 0,18 namísto 0,22 palce.
Proč se nezeptáš Yuhůa?
Bubák
Profil
Michal Kolesa:
Čeká, až se najde někdo, kdo napíše něco na způsob "Jak psát web" a udělá to lépe.
Taky průběžně aktualizuje staré články, zjisti počet článků na jpw.cz odhadni, kolik času to musí zabrat.

Kromě toho je Yuhů zaměstnaný a netají se tím, co dělá a kdo je jeho zaměstnavatel.
Samozřejmě pak ještě aktivně odpočívá.

Yuhůa jsem se neptal, ale snad jsem to napsal dobře.

Chamurappi:
Napíná tloušťku 0,18 mamísto 0,22 palce.
To jsem netušil, snad se nepřetrhne.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Bubáka:
Ve výčtu věcí, které Yuhů dělá, ti chybí jedna věc — čeká na uskutečnění nápadu, který jsem nečekaně vymyslel během říjnového srazu: že mu budeme na této diskusi pravidelně připravovat seznamy věcí, které by měl na JPW aktualizovat (a jak). Sám nemá moc času na sledování vývoje a zkoušení nových prohlížečů. Zdejší osazenstvo má lepší přehled a může se přetrhnout, má-li možnost upozorňovat na nedostatky.

Zatím jsem si nenašel čas na to, abych tento aktualizační proces nějak organizoval. Představuji si to tak, že se cca jednou týdně založí vlákno, které v úvodu odkáže na jeden článek (či skupinu článků), pod ním se strhne bouřlivá debata s nápady, jak článek/články aktualizovat či vylepšit, a po nějaké době (asi po dvou týdnech) někdo shrne vše vyřčené a sepíše seznam doporučených změn. Yuhů si ho někdy přečte a provede patřičné úpravy.
Michal Kolesa
Profil
Vím, že Yuhů pracuje na Seznamu, ale tam se snad dodržuje pracovní doma. Takže když přijde domů, může se věnovat JPW.
Tasartir
Profil
Yuhů nám dneska ve svém deníčku krásně odpověděl.
Michal Kolesa
Profil
Ale nepíše, co v tom Seznamu dělá a z čeho je tak vyčerpaný.
Kcko
Profil
Michal Kolesa:
To je jeho vec. Pane Kolesa, prestante se zajimat o ostatni a spis se zajimejte o ty nefunkcni kolesa ve Vasi hlave.
Michal Kolesa
Profil
Já chci, aby se JPW rozvíjel a mohl se z něj něco přiučit. Ocenil bych rozšíření PHP. Již jsem Yuhů poslal nějaké náměty na mail, ale Yuhů se k práci staví "laxně".
Zechy
Profil
Michal Kolesa:
Ne každej vysedává celý dny doma. Krom JPW a seznamu má Yuhů také svůj soukromý život.
Michal Kolesa
Profil
Copak za to můžu, že mě máma nechala zavřít do psychiatrické léčebny a pak mi úřad práce ten důchod doporučil, aby se mě zbavil ?
Zechy
Profil
Michal Kolesa:
A co jsme my komu udělali, že nám tu furt musíš psát co se ti stalo? Taky nepíšu jaká, že hrůza se mi stala atd.

A bavíme se už Off topic ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0