Autor Zpráva
wizard
Profil
Dobrý den, rád bych znal váš názor na web, který by se měl stát mým portfoliem, díky.
http://m-it.cz/preview/SOURCER
Dranel
Profil
wizard:
Připadá mi to chaotické a bez rytmu. Pár obrázků ledabyle pohozených po ploše. Stránka nemá nadpis ani popisný text, který by vysvětloval, o co jde. Ano, vím o tom vlevo nahoře, jenže vypadá jako popis fotografie a není lehké si ho všimnout (přesto že je vlevo nahoře).
wizard
Profil
Dranel: Ano, toho jsem si vědom, chaos je dán dynamickým skládáním elementů přes celou šířku prohlížeče (Javascript). Nadpis ani popis jsem neuváděl, protože mám pocit, že potencionálního klienta zajímá většinou jen a jen portfolio. Pravdou ale je, že takhle stránka spíš jako přehlídka prací než jako web pro nové a neznámé klienty. Díky za názor.
Taurus
Profil
Asi bych od portfolia čekal víc, nevím, moc mi toto neříká. Při vypnutých obrázcích to není moc čitelné. Naspat ale, že něco vyniká precizní typografií a hned řádek pod tím nechat předložku na konci řádku...
wizard
Profil
Taurus: S tou předložkou jsi mě dostal :) díky
Minnoc
Profil
Rozhodně mě to zaujalo. Řekl bych, že je to něco nevšedního a příjemného.

Jen pár detailů bych upravil:
1) Zviditelnit navigaci - aspoň ji třeba lehce zvětšit.
2) Když už musí být takovýto hover, tak bych ho nechal vyjet na stejnou úroveň, takhle nahoře to na mě nepůsobí hezky.
3) Víc bych si pohrál s texty - i text může působit přitažlivě, když je správně zpracovaný.
4) Nevím proč, ale ty "nadpisy" mi tam, tak nějak, úplně nesedí.
wizard
Profil
Minnoc:

1) do toho se mi právě moc neche, ono by se to asi o pár pixelů dalo, ale to mi zas přijde, že nebude mít smysl
2) to nějak nechápu, je myšlen hover v menu? Tam mi to jezdí na stejnou úroveň
3) to je v plánu
4) chtěl jsem trochu rozbít ten prostor

Děkuju za postřehy
Minnoc
Profil
wizard
1) jak chceš, za sebe bych to, ale zvětšil aspoň o pár pixelů ;)
2) když na to koukám v IE8, tak mi to jezdí víš
4) nemyslel sem tím, že by tam být neměli, spíš, že mi nesedí úplně ten styl (asi hlavně to písmo)

Není zač.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0