Autor Zpráva
mark92
Profil
Zdravím, poprosil by som kritiku môjho osobného webu http://marekbenovic.wz.cz. Ďakujem.
peta
Profil
- Zpracovani Fotky se mi nelibi, moc ramecku, malo obrazku bez nutnosti scrolovani a nevim, jak se to bude dat obladat pres mobil. Aspon ja to chapu tak, ze mini osobni pc bude v blizke budoucnosti mobil.
- U leveho menu mi schazi typicka pacicka pro odkaz.
- Zpracovani Kontakg se mi tez nelibi.
- Statistiku bych mozna nedaval do menu.
- "Fotky z festivalu najdete pod tímto odkazem:" Za dvojteckou schazi mezera. Obrazkovy odkaz neni jednoznacny. Nemam rad, kdyz lidi pojmenovavaji odkaz typu "najdete zde" a navic opakovane uprostred textu. Odkaz by mel byt jednoznacny.
jenikkozak
Profil
mark92:
V mém IE 9 to nemá chybu. Teda až na to, že se tam zobrazí prázdná stránka.

1) V ostatních prohlížečích se k problémům, které způsobuje použití rámců (kromě toho, že se člověk nedostane jen na jednu část rámcového designu z vyhledávače), přidalo ještě to, že některé prohlížeče nemusejí zvládat JavaScript.
2) Co se mi líbí, je flexibilní šířka stránky. Zde na mne ale číhá zrada. Pokud rozšířím okno s otevřenou stránkou, zůstane mi dole spousta prázdného místa. Horší je to v případě, kdy mě napadne, že bych okno zúžil. Spodní část textu zmizí.
3) Nad položkami menu by se mohl ukazatel myši změnit na ručičku, jak je zvykem.
4) Nějak nerozumím té Statistice. Proč mi to jako lokalizaci píše „Hlavni mesto Praha“? Nic proti Praze, ale já bydlím na vesnici a IP mám podle některých zdrojů opavskou. Což je jedno, chci říct, že ten údaj mi je na nic.
5) Když se to tak vezme, tak v Kontaktu žádný kontakt uveden není.
6) Tvé jméno v záhlaví stránky by mohlo být odkazem vedoucím na úvodní stránku.
7) Na Webzdarma už není reklama povinná?
mark92
Profil
- stránka je testovaná v Opere 9.8, Mozilla 5.0 (pc aj mobilna verzia), najnovšom Safari, Chrome a IE 6. Vo všetkých spomínaných prehliadačoch funguje, ako má, všetky zvládajú JavaScript. Čakal som, že ak stránku prispôsobím pre nižšiu verziu IE, tak v tých vyšších bude automaticky fungovať, no zdá sa, že MS je samé nemilé prekvapenie. Dík z info, pohrám sa s tým.
- dáta GeoIP čerpám zo stránky http://whatismyipaddress.com/ip/, prečo vracia chybné údaje, neviem, pôjdem to zistiť.
Taurus
Profil
Chtěl jsem taky hodnotit, ale jsi podvodník, který se tím ještě chlubí, tak na to kašlu.
Plaváček
Profil
Taurus:

Nejsou to moc ostrá slova?
Taurus
Profil
mark92 ve svém příspěvku uvedl, že reklama WZ je povinná, ale že "okašlal jejich systém". Jak vidím, tuto část příspěvku smazal.
AlastorM
Profil *
Web je hezký, ikdyž se mi nelíbí písmo použité pro nadpisy. Ale ještě více se mi nelíbí jednání majitele webu, kdy skrývá reklamu webhostingu, která je povinná, nebo spíše porušuje podmínky používání webzdarma.cz, jelikož reklama je na webu, ale umístěná tak, že se objeví jen na pár sekund. Takovéto chování neschvaluji a je to hnus!

Pro mark92:
jestli chceš hosting zdarma a bez reklamy, tak si takový najdi a nebo si najdi placený hosting bez reklamy, ale uvědom si, že freehostingy - tedy i webzdarma ti nabízejí hosting jen za reklamu, čímž se snaží pokrýt náklady a tebe nenapadne nic lepšího, než porušit pravidla, hosting využít a reklamu jim skrýt. Styď se! Jestli nechceš reklamu, najdi si jiný hosting zdarma a nebo si nějaký zaplať! Doufám, že ti ten web smažou
mark92
Profil
Fajn, vďaka za názor. Uznávam, že to nebolo pekné odo mňa, že som porušil podmienky, uvedomujem si to a som rozhodnutý to zmeniť, no myslím si, že to s tými reakciami na to trochu preháňate. Internet je plný reklám, falošných informácii, zavádzania,... takže takto sa pohoršovať nad tým, že som jednu reklamu prekryl divom mi nepríde zrovna správne. No uznávam, že som to nemal robiť a preto web mažem. Ešte raz, vďaka za názory.
Adrifinel
Profil
mark92:
Hochu, zvykej si v internetovém prostřední jsou tě lidi schopni sežrat za daleko větší blbosti.
Taurus
Profil
Nejhloupější způsob obhajování vlastní chyby je poukazování na podobné špatnosti v okolí. "Oni podvádějí, tak budem taky..." To je pěkná inspirace. Kdyby to tak dělali všichni...

Opodstatněnost tvrdšího tónu viz smazaná část. Proč asi... Pokud ti to nepříjde správné, počkej, až budeš za svou činnost brávat peníze. Pochybuju, že se budeš usmívat na toho, kdo tě bude odrbávat. Je dobře, že ses nakonec asi poučil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0