Autor Zpráva
err
Profil *
Ahoj, vytvořil jsem seznamku pro nezaočkované... Adresa je: www.nezaocko.cz Web je hotový iu když na něm budu stále pracovat - vylepšovat....

Budu rád za váš názor...
..pokud se tam nechcete registrovat, ale chcete jen vyzkoušet můžete použít zkušební účet:

email:
temp@nezaocko.cz

heslo:
abeceda

:-)
Tomáš123
Profil
err:
Na webe mi chýbajú zdroje k tým sprostostiam. A nepáči sa mi snaha takýmto spôsobom projekt propagovať (i keď treba uznať, že to je jeden z čistejších pokusov) a v podstate neporušuje pravidlá.
err
Profil *
Tomáš123:
A nepáči sa mi snaha takýmto spôsobom projekt propagovať
vzhledem k tomu že tu je jen úzká skupina uživatelů tak by to jako propagace bylo hodně ubohý...


ale mě by spíše zajímalo jak bys ohodnotil ty stránky
Stroganov
Profil *
Neintuitívne ovládanie. Neklikacie logo. Neklikacia navigácia breadcrumbs - aspoň na niektorých stránkach, inde klikacia je. Rovnaký titulok na viacerých stránkach. Jeden efekt je animovaný, druhý nie je animovaný. Riadkovanie textu mizerné. Predmet registračného e-mailu je evidentne v UTF-8, zobrazí sa však v jednobajtovom kódovaní. Česká stránka a veľký nadpis "Settings"...
err
Profil *
Stroganov:
Neklikacia navigácia breadcrumbs
breadcrumb je vždy klikací krom posledního (tj. aktuální stránka), přijde mi to tak správně....

Neintuitívne ovládanie.
a co konkrétně mám změnit?

Predmet registračného e-mailu je evidentne v UTF-8, zobrazí sa však v jednobajtovom kódovaní.
Jako myslíš že stránka www.nezaocko.cz/register je v jednobajtovém a ne v utf-8? Mám tam charset nastaven na utf-8, kde mám co změnit? Podle čeho jsi poznal že je to v jednobajtovém?
Stroganov
Profil *
Človek, ktorý v roku 2022 nevie, čo je predmet e-mailu, by podľa mňa nemal adminovať web. A to ani taký, na ktorom sa drístajú sprostosti. Dám sa registrovať a príde mi e-mail, ktorý má predmet v rozsypanom kódovaní. Stačí tak?
N71
Profil *
Seznamka pro konspirační teoretiky. Krásné. Hlavně praktikujte bezpečný sex a nemnožte se.

Jinak technicky není moc o čem. Šablona je stažená a když už je web teda poskládaný z free grafiky, tak aspoň používejte původní (křivkové a hi-res) formáty, protože na kvalitnějších monitorech je to dost rozmazaný hnus.
err
Profil *
N71:
stažena je jen předloha a ta grafika, jinak jsem to dělal já sám.
Kcko
Profil
err:
V čem je jiná než tuny dalších podobných a zavedených seznamek?
Btw když se prokliknu z patičky sem -> www.vladce-tyran.cz, tak bych se sem nikdy neregistroval.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0