Autor Zpráva
Martin Sluhaty
Profil
Hezký den,

právě jsme spustili web na nebankovní půjčku CashLendy.com

Prosím o kritiku a pokud najdete nějakou chybku, budu rád za oznámení.
djlj
Profil
Česká varianta je: www.cashlendy.com/cz
Jako první by se automaticky měla pouštět jazyková varianta dle návštěvníka - třeba podle IP adresy.

Ajaj, adresa www.cashlendy.com/cz mi skončila takto: Connection timed out Error code 522

Takže tam bych si žádnou půjčku nikdy nevzal. Když stránky nefungují, tak půjčka ano?! Po chvíli se mi stránku povedlo načíst, ale už se mi další kontrola webu nechce dělat.
Mladá Kuldová
Profil
Já tedy s načtením problém nemám (ale třeba se mezitím provedla oprava), navíc osobně mám ráda když si mohu zvolit jazykovou mutaci sama, nebo když už mne web sám nasměruje, tak je důležité mít možnost zvolit mutaci a web by mne na ní měl nechat.

+ Web se mi velmi rychle načetl, není tam plno grafických prasárniček, které otravují oči a zpomalují web.
+ Výrazné CTA a hned na mne kouká spokojený pár
+ font není mrňavý


- v logu je .com - musí tam být? je to pro vás v logu opravdu tak důležité mít tam koncovku?
- tlačítko žádost o půjčku je trochu zbytečné když jen posune web o pár pixelů
- po kliku na tlačítko s částkou, se dostanu na stránku která tvrdí že mám předschválenou pujčku - pro mne jakožto (snad) finančně gramotného člověka to působí dost divně a z webu bych raději odešla. Ale je možné že vaši cílovku to nakopne k vyplnění formuláře
- časté otázky u třídy card bych zmenšila pading, spolu se sticky menu se mi na klasický hd monitor vejdou jen tři dotazy, zbytek stránky je prázdný
- proč opakujete menu v patičce když hlavní menu je sticky?
- v patičce bych naopak uvítala informace jako GDPR, VOP, reklamace - typově dle vašeho zaměření, já dělám s e-shopy, tak dávám co vím že musí být tam
- formulář nezapadá do kulatého stylu webu
- kliknu na blog- krom toho že není součástí onepage menu ale pošle mne na jinou URL, tak tam na mne najednou koukají nějaká loga a popisky "recenze půjčky" , být vámi proložila bych je klasickými články které máte ve spodu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0