Autor Zpráva
Europsky_Dzigolo
Profil
co poviete teraz?
Odkaz
RockFire
Profil
Patička nečitelná.
kletely
Profil
Europsky_Dzigolo
Všetko je tak na seba "nasáčkované", skús to trochu prevzdušniť padding/margin.
Europsky_Dzigolo
Profil
kletely
ako to myslis ze nasackovane?
Miloš
Profil
Europsky_Dzigolo
1) Výraz „nasáčkované“ bych asi nepoužil; neodpovídá mi představě toho, co má kletely na mysli; sám ale vysvětluje, jak tuto „nasáčkovanost“ odstranit – provzdušnit pomocí vlastností margin/padding.
Sám bych formuloval, že jsou jednotlivé prvky stránky na sebe nalepené, že jsou na sebe napchané.

2) Všechny stránky mají stejný <title>.

3) tři položky v logu: Vytvor si účet, najdi kamošov a zabávaj sa vypadají jako tři odkazy. Přinejmenším bych proto dal celému logu title="zpět na úvodní stránku".

4) Na stránce Kontakt bych očekával kontaktní formulář, protože stránka, jejíž unikátní obsah je neklikací e-mailová adresa a číslo ICQ, mi připadá dost zbytečná. Tyto dva údaje by mohly být beztak dosažitelné na každé stránce v čitelné patičce.
Europsky_Dzigolo
Profil
Miloš
4) Na stránce Kontakt bych očekával kontaktní formulář, protože stránka, jejíž unikátní obsah je neklikací e-mailová adresa a číslo ICQ, mi připadá dost zbytečná. Tyto dva údaje by mohly být beztak dosažitelné na každé stránce v čitelné patičce.
kazdy formular mi odosle email bez diakritiki.. su tam cudne znacky
Miloš
Profil
Europsky_Dzigolo
Tak si nech poradit, jak tuto vadu odstranit.
Každopádně dva unikátní údaje pro jednu celou stránku je imho pitomost.
Europsky_Dzigolo
Profil
uz som to roztiahol trochu aj titulky som pomenil aj trochu som si stranku na podporu upravil
Miloš
Profil
Pořád mi to připadá nalepené na sebe – schválně porovnej na obrázku vlevo tvoje verze a vpravo moje

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0