Autor Zpráva
mony
Profil *
Zhodnotte, poradte (polopaticky) prosím. Jsem začátečník a dělám to v Expression Web 2. Díky Mona
mony
Profil *
Zapomněla jsem dát odkaz: www.chatyvb.cz
Akacko
Profil
mony
1) Logo udělej jako odkaz na hlavní stránku.
2) Na odkazu Kudy k nám máš odkaz (Naleznete nás - ZDE). Zkus ten odkaz napsat lépe stylisticky.
3) Ve fotogalerií zruš modré rámečky kolem obrázků
4) V kódu používáš různé typy psaní CSS. Sjednoť to nejlépe vše do externího souboru
5) Cena ubytování v jedné chatce je 1200,- Kč za den. . Používej buď ,–, nebo . Ne obojí.
6) Tipy na výlety dej do tabulky a zruš ty tečky.
mony
Profil *
Akacko -
1) - klient proklikávací logo nechtěl - bohužel
2) - také jsem se chtěla vyvarovat onomu "hnusnému" ZDE - ale nějak jsem nevěděla jak to jinak napsat (ale popřemýšlím)
5) - toho jsem si už také všimla a opravila
6) - typy v tabulce jsou, ale klient si to přál takto (ikdyž jsem mu to rozmlouvala)

Moc díky za zhodnocení
zatinka
Profil
mony

Nechápu, jak nechtěl proklikávací logo? Ví vůbec, k čemu slouží? Vždyť vzhled to vůbec nijak neovlivní, naopak uživatelům tím zpříjemní pobyt na jeho webu. Na tvém místě bych se ho neptala a prostě udělala klikací logo, z něhož se uživatel lehce dostane na úvodní stranu.

1) Úvodní strana je velmi chudá. Chtělo by to buď lehce obarvit pozadí, nebo obsahovou část.
2) Obrázek je zcela nalepen na horní okraj webu
3) Šedé ikonky vedle menu nejdou téměř vidět.
4) Změň patkové písmo na bezpatku (verdana, arial apod.)
5) Zajisti větší vzdálenost nadpisů od ostatního textu, taktéž větší mezery mezi odstavci (pozor, ne pomocí prázdného "p", jak se o to pokoušíš nyní, ale nastylováním v css)
6) Text nacházející se nyní na úvodní straně by se hodil spíše do nějaké kategorie "Služby" nebo tak něco.
7) Proč je ve větě "Tipy na Výlety" velké V?
8) Logo by chtělo hooodně propracovat, je dosti kostrbaté

To prozatím stačí :)
KGW
Profil
Obrázky nedávat přímo z foťáku, ale upravit a změnšit.
"Ti" nepíšeme - viz "se 6-ti postelemi".
mony
Profil *
zatinka
To logo ještě dodělám, já mu nabídla, že logo bude proklikávací a to nechtěl, prý je to zbytečnost.

1) a 6) Bohužel mi klient vlastně nedal moc informací, takže ani nevím, co bych na tu první stránku dala
3) Chtěla jsem, aby ikonky nebyly tak výrazné, nejsou důležité, tak proto jen lehký nádech šedé
5) Se vzdáleností nějak bojuji a nevím jak jinak, než pomocí "p"
7) Tak toho jsem si nevšimla, díky za upozornění
8) Klient ani žádné logo připravené neměl, na vše jsem měla pár dnů, takže jsem to honem honem dělala v Corelu (jinak to neumím)

Také tobě díky za postřehy
mony
Profil *
KGW
Díky za upozornění, nějak to v sobě mám zafixované, že se to tam píše. Ale opravím.
Millos
Profil
chyba tomu opat napad, to menu sa mi paci, ale to biele pozadie to je opat ako by to bolo nedokoncene. A logo opat v strasnej kvalite
svasik
Profil
Web je hezky jednoduchý, ale pár drobností bych přidal :-)

1) Šedivé pozadí položky menu by se hodilo spíše u právě prohlížené části webu, než neustále u "Úvod"
2) Moc se mi tam nelíbí modrá barva odkazů a modrý rámeček okolo fotek
3) Toho loga je opravdu škoda, zkus na něm zapracovat a nabídnout ho klientovi jako oficiální za nějakou částku
4) Divím se že nikde není uveden autor šablony. A to ani v kódu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0