Autor Zpráva
Proboy
Profil *
Nevíte někdo jak je to s budoucností a podporou CMS United Nuke

Pan Stavinoha mi neodpovídá na maily a jejich původní stránky jsou z ničeho nic fuč..... na jeho novém webu ani zmínka o UN. Divný přístup :(
Tomashekk
Profil
tento systém je už dlouhou dobu myslím mrtvý. originální (přímo základ) PHP NUKE je mrtev skoro 3 roky myslím (www.phpnuke.org)
Proboy
Profil *
...co to znamená mrtvý???? Svého času byl top.... a to mám projekty v něm vytvořené radši překopat? Vždyť mi bezvadně fungujou!
Pan Stavinoha jim podobní mne štvou!
DoubleThink
Profil *
Proboy:
co to znamená mrtvý
To znamená, že autor ukončil jeho vývoj.

Pan Stavinoha jim podobní mne štvou!
Čekáš, že budou tito podobní poskytovat zadarmo podporu donekonečna?
Tomashekk
Profil
Proboy:
Tak proč to řešíš když ti fungujou.... Já jsem ho odřekl po prolomení.. pravda je, že já využíval verzi z roku cca 1999....

Radši přejdi na jiný RS kdyby si chtěl... další co mám odzkoušenej je PHP RS ( www.supersvet.cz )
sice není nějak úžasnej, ale byl jsem s ním také spokojenej :)

DoubleThink:
Čekáš, že budou tito podobní poskytovat zadarmo podporu donekonečna?
On to nedával zadarmo... podpora byla placená, ale když si chtěl novou verzi.. bud sis to zaplatil a nebo sis to updatoval na vlastní riziko
Proboy
Profil *
DoubleThink:
To znamená, že autor ukončil jeho vývoj.

... mohl to alespoň napsat na web, nebo rozeslat info-mail. O poslední verzi bylo až do konce prosince 2010 u něj na webu samá chvála, a poté, spadla klec černá díra, aneb když ptáčka lapají pěkně mu zpívají, typický český přístup, to jest můj názor! Mimochodem kolik měsíců života dáváte PHP RS :)))


tomashekku oficiální verze byly zadarmo ke stažení a podporou jsem myslel jejich diskusní forum , kde pan Stavinoha zadarmo radil a reagoval na nalezené chyby... (a to i po mailu). Takto mu veřejnost posloužila jako levný betaterster a sám to teď dál určitě prodává pod jiným názvem... chytré, udělám to asi taky tak :-)
jenikkozak
Profil
Proboy:
typický český přístup, to jest můj názor!
Ano, ten váš názor, to je možná typický český přístup. Autor si se svým dílem může dělat, co chce. Nevidím na tom nic špatného. Nebo snad s vámi uzavřel smlouvu, že bude navěky vydávat nové verze svého produktu zdarma?

Takto mu veřejnost posloužila jako levný betaterster a sám to teď dál určitě prodává pod jiným názvem... chytré, udělám to asi taky tak :-)
Brání vám v tom někdo?
Pláčete na špatném hrobečku.
shaggy
Profil
Proboy:
Preto je ten softvér opensource a free.
Opensource - každý môže robiť do neho zásahy, je tu šanca, že k nemu bude existovať komunita aj po skončení pôvodného projektu.
Free - nikto negarantuje, že sa tomu bude venovať do konca života. Chceš mať doživotnú podporu? Tak si ju zaplať. Jednoduché.
Proboy
Profil *
...slušnost je lidem poděkovat a případně říct jak se věci mají a to už dnes nikdo skoro neumí.
To mně nejvíc štve. Pláču na špatném hrobě, pravda... Ostatní chápu.... autor si takto jen dělá špatnou reklamu, je to koneckonců jeho věc. To jest smutná pravda!
shaggy
Profil
Proboy:
slušnost je lidem poděkovat a případně říct jak se věci mají
Hmm. Má poďakovať ľuďom za to, že využívali niečo, čo on bezplatne urobil. Nemal by si ty jemu poďakovať a opýtať sa ho, či nepotrebuje peniaze na ďalší vývoj? Robíš si zlú reklamu.
Tomashekk
Profil
Proboy:
Já tě tu fakt nechápu. Ten člověk prostě jen poupravil lehce originální verzi. To že ukončil tuhle práci je jen a jen jeho věc.

Jinak PHP RS už funguje sakra dlouho.. začínal jsem díky němu s PHP a to bylo v roce cca 1999 (pak nebylo na PHP čas) a stále PHP RS funguje, tudíž mu dávám ještě hodně dlouhou dobu.

mohl to alespoň napsat na web, nebo rozeslat info-mail.
S tímto si děláš asi srandu ne? Ty si myslíš že by obesílal všechny lidi? a mimochodem, něco o tom, že končí na tom webu i bylo a zda sis to nepřečetl, tak je to tvá chyba.
Proboy
Profil *
to SHAGGY:
1) Pro koho dělal autor United Nuke? PRO LIDI takže snad mohl být rád že ho někteří lidi vůbec použili a těm snad může poděkovat zato že se tak rozhodli a informovat o tom proč končí!!!! To je normální slušnost! Byl jsem registrován u něj na webu jako odběratel novinek a nic mne neposlal o konci projektu! To je to samé jako by autoři jakpsatweb odstavili v pondělí tyto diskusní stránky a nazdar bazar nic vám neřekneme…. Nepaltili jste za to nic ta kto můžeme hned stopnout bez vysvětlení m blbé ne?

2) Navíc každý i neplatící registrovaný-user opensource projektu může být jeho budoucím zákazníkem, a tak nechápu výše uvedené chování. Pokud bych já podobný projekt několik let piplal rozhodně bych pak tyto uživatele takto „do koše nehodil“ a nestavil bych se k nim zády, to je neprofesionální.................. zatím si stojím.
Tomashekk
Profil
Proboy:
když to bereš takto. Tak Stavinohu nahraď.
houbeless
Profil
UNITED-NUKE mám někdy od roku 2006, ještě když p. Stavinoha byl aktivní.
Jeho představa byla asi taková, že udělá CMS zdarma, a lidi mu budou platit za poskytování podpory a výrobu modulů atd.. To není moc rentabilní byznys, tak přešel na tvorbu SEO a UN přestal dál vyvíjet a asi před 3/4 rokem zmizeli i stránky, bohužel :(
Systém PHP-NUKE značně překopal a hlavně upravil db layer, takže by měl být odolnější proti útokům než původní CMS. Dnes (při možnostech jaké poskytuje MySQL) už je bohužel opět zastaralý.

Jediný kdo v tuto chvíli udržuje tento projekt je Blassen: BlassenWeb, který byl svého času i Stavinohovnou pravou rukou, a třetím do party byl Dráček - o něm ani nevim jestli ještě žije...(jeho web je už taky hibernovaný).

Já na UN taky dělám, dá se říct, že jsem hodně věcí překopal, hlavně pracuju na úpravě administrace do nějaké rozumnější moderní podoby s využitím jQ UI apod - aby byla rychlá a účelná, nicméně že to bude hotové někdy brzo opravdu slíbit nemohu - dělám to krok po kroku, pouze jak mám čas. Také jsem vyrobil jednoduchou galerii fotek s využitím jQ, až to bude prezentovatelné, připravim ke stažení na svém webu, a případně sem dám info sem.

Ale Blassen, kromě množství modulů, které dává ke stažení, připravuje novou očištěnou a zmodernizovanou instalaci UN,
nicméně vzhledem k vývoji ostatních CMS se dá říct, že UN je už jen kutilský RS pro nadšence bez ofiko podpory, takže pro běžného uživatele asi mrtvý projekt.

Tož bohužel asi tak.
adka
Profil *
Tento projekt na ktorom začínali mnohí, skončil aj pre istých nenažrancov, ktorí parazitovali , dávali drahý hosting, či drahý modul SITA a drahé služby. Na všetkých tých teraz dobrých pánov si ešte pamätám, na celú partiu, cítim už len nostalgiu. Držím im však palce v živote.A čo je smutné , že najviac Češi pomáhali a zdarma či za minimum. Preto mnohí odišli na iné RS.


Proste mna to vyšlo cca 17,000 Sk / 3 roky /len hosting, a sita/ dnes cca 330 Sk/rok. Škoda toho projektu a tie peniaze mohol mať autor, len to sa všetko ešte len zacínalo..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0