Autor Zpráva
specnatz
Profil
Zdar. Vytvořil jsem si tři weby, dva na webzdarma a jeden na endora.cz. Zatím bych řekl, že mnohem lepší služby poskytuje endora. Ty weby jsou zdarma tzn. třetí kategorie.
Bohužel díky tomu mi je vyhledávače ani nedají do indexu.Je to problém a ani umělé zvyšování návštěvnost přes autohist nepomáhá. Stránky jsou dělány přes wordpress a snažím se aby vypadali i jejich obsah je dost použitelnej, ale ta návštěvnost dva lidi denně mě už nudí. Dával jsem i stránky do několka katalogů, manuálně zaregistroval stránky do vyhledávačů, ale google to stejně nenajde a to už je něco přes měsíc.

Ptám se"je možné získat zdarma doménu druhé kategorie"? Peníze se mi do toho dávat nechce, protože nyní šetřím každou korunu.
Radek9
Profil
specnatz:
Dot.tk - Jiná možnost tuším není.
DoubleThink
Profil *
specnatz:
Ty weby jsou zdarma tzn. třetí kategorie.
Bohužel díky tomu mi je vyhledávače ani nedají do indexu.
To je nesprávný závěr. Pokud není provozovatel zrovna v nějakém blacklistu, nemá tvar domény valný vliv.
mckay
Profil
specnatz
Na dot.tk je možné si ji zaregistrovat - nesmí mít méně, jak čtyři znaky. Je to zdarma, ale s příponou *.tk

//napsal mckay a po odeslání příspěvku se mlátil hlavou do stolu. Zase jsem to napsal pozdě!
Michal Kolesa
Profil
Já mám web na webzdarma a když zadáte do Google Michal Kolesa tak se zobrazí na prvním místě.
mckay
Profil
Michal Kolesa:
To bude tím, že si poměrně vzácně se vyskytující jev. (Nemyslím to ve zlém :) ).
kelvin
Profil
specnatz:
Myslím, že problém nebude v tom, že jsou to domény třetího řádu. Problém bude jinde. Vložte sem odkazy na ty weby. Na Webzdarma mám jeden projekt a bez větší snahy je v pohodě trvale na prvním místě v Google... http://www.google.cz/search?q=kravi%C4%8Dky&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&client=firefox-a&rlz=1R1GGGL_cs___CZ318 ;).
endora
Profil
Domena 3. radu muze byt mirne penalizovana ale ne vic nez napr 10%. Chybu bych hledal jinde...
Hitman
Profil
endora:

Co jsi tím chtěl říci?
endora
Profil
ze to ze se jedna o domenu 3.radu nema az tak velky vliv na vyhledavace?

0