Autor Zpráva
Sharkit
Profil
Ahoj mam menší problém s css.Už sem to tu jednou psal a psal jsem že to nakonec pomohlo ale to se zvětšilo pouze jen něco. Pošlu odkaz a když si ho otevřete v rozlišení 1366x768 tak je ok ale kdyz si ho zobrazite v mensim nebo vetsim rozlišení tak je to uplne neco jineho.www.assassins.czweb.org/uvod.html .Potřeboval bych jak jednoduše udělat třeba v css aby se stránka zobrazovala v každem rozlišení stejně ale bez přepínání css.A porsím nejsem odborník a občas nechápu vaše popisy tak prosím vážně nějak jednoduše.Moc děkuji
candiess
Profil
Buď si něco přečteš o responzitivním designu nebo napíšeš do Práce a zakázek. Při velkem štěstíse ti tu bude někdo věnovat a problem s tebou rozebere krok po kroku :-)
Trejpa
Profil
Sharkit:
Já to tedy rozeberu.

Předně není třeba responzivní design, stačí elastický. Prakticky veškeré rozměry se přepočítají do procent. Aby to šlo použít, není vhodné používat to hloupé pozicování každé prkotiny, ale rozvrhnout si obsah stránky na několik bloků, jejichž obsah se jím bude přizpůsobovat a těmto nastavit požadovanou polohu (pozicováním nebo plaváním).

ukázka


Malá vsuvka:
• tvá písma se špatně čtou
• 6. pád „já“ je o mně
• čeština na konci věty dovoluje jen 1 vykřičník
• podtrhávání textu ponech jen pro odkazy
• zarovnávat doprava se nemusí mezerami zleva
• Velká Písmena Patří Jen Prvnímu Slovu Ve Větě
• schovávání vkládané reklamy tvůj hosting trestá zrušením stránek
Sharkit
Profil
Trejpa Děkuju ti ale spíš jsem potřeboval aby se to při každé změně rozlišení roztáhlo na celou stránku.


Ale děkuju už to tu vidím jak to upravit.Moc ti děkuju ani nevíš jak jsem ti vděčnej :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0