Autor Zpráva
milbr
Profil *
Přeji pěkný den,
chtěl bych nejdříve opožděně poděkovat za odpovědi k mému předešlému příspěvku.

Chtěl bych se vás zeptat, přes mailto otevírám poštovního klienta s vyplněným e-mailem, hodnotou subject vyplním předmět a body mi vypíše tělo zprávy.

1). Jde takto odeslat i cestu k příloze (poslat přílohu)?
2.) Jak bych mohl docílit html v těle zprávy. Poštovní klient mi při odeslání body zobrazuje zprávu jako text, (ignoruje html tagy).

Moc děkuji za pomoc
Milan
Darker
Profil
milbr:
1). Jde takto odeslat i cestu k příloze (poslat přílohu)?
To docela určitě nejde z bezpečnostních důvodů.

Poštovní klient mi při odeslání body zobrazuje zprávu jako text, (ignoruje html tagy).
Mě v seznamu tagy fungovaly, takže asi záleží na klientovi.


Oprava k 1.:
http://stackoverflow.com/questions/7046100/mailto-link-with-attachment - zavedené ale zakázané
blablabla&attachment="file"
milbr
Profil *
Darker:
Díky za odpověď, pročetl jsem si příspěvky. Zdá se tedy, pokud se nemýlím, že tudy cesta asi nepovede.

Potřeboval bych to použít pouze na svém locale a nechce se mi to dělat přes mail v php.

No nic, poku by byla nějaká cesta jsk to obejít budu moc rád za osvětlení.

Díky Milan
milbr
Profil *
Dobrý večer,
nerad otravuji ale zatím se mi nepodařilo dopracovat se obstojného výsledku. Chtěl bych se tedy zeptat zda nejde přes mailto vyvolat již vytvořenou šablonu.

Moc děkuji a ještě jednou pěkný večer. Milan
shaggy
Profil
milbr:
Nie, nejde to. Ako by si si to predstavoval? Mailto vyvolá predvoleného email klienta, ktorý môže byť čokoľvek (či už desktopový Outlook, alebo webový gmail). Tá šablóna by musela byť dostupná v tom programe, ako by si to docielil?
milbr
Profil *
shaggy:
Děkuji za odpověď, nedaří se mi přes hodnotu body v mailto poslat html, tak jsem si myslel, že by to mohlo jít obejít přes tu šablonu. Jedná se mi o oplikaci na localhostu.

Ještě jednou děkuji Milan

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0