Autor Zpráva
pedro-7
Profil
potrebujem poradit ako presunie data mysql cez ftp server na moju domenu??? nosrmalne subory ako je index.php fotky atd.. ide len tot neviem poradite mi niekto alebo daky tutorial??:..
panther
Profil
pedro-7:
měl by sis ujasnit pojmy, databáze má jiné uložiště než FTP server (může to být stejný stroj, ale databázová data nejsou z FTP přístupná).

Takže: ujasni si, co vlastně chceš, začni psát s diakritikou a piš jeden otazník. Vyjadřuješ se otřesně, zkus si po sobě svůj výtvor přečíst.
pedro-7
Profil
jednoducho mam na svojom pc vytvorene databazy, a mam kupeny server 2.rady a chcem tie databazy dat cez FTP server na na tu domenu ktoru mam kupenu lenze cez FTP mi idu len subory ako index.php atd...
Kajman
Profil
Pro export z jednoho počítače a spouštění vygenerovaného .sql souboru na cílovou serveru může použít např. adminer.
pedro-7
Profil
ako nechapem mam si staihnut ten subor adminer.php a co s nim? ved je to obycajny subor adminer.php stahol som si ho a co s nim? vobec tomu nechapem potrebujem daky tutorial..


neni to nahodou tak ze si z phpmyadmin dam exportovat udaje tam mi vytvori jeden subor s koncovkou .sql a tan mam potom nahrat niekde? na server alebo ako?
panther
Profil
pedro-7:
trochu se snaz. Jestli potrebujes tutorial, tak si ho najdi.
Rellik
Profil
Localhost -> phpmyadmin -> export (vytvoří se soubor xx.sql); Web server - >phpmyadmin -> import -> zvolit soubor (xx.sql) -> nahrát
Nechápu jak můžeš něco vytvářet, když neumíš základní věci...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0