Autor Zpráva
Jupíí
Profil
Zdravím.
Chtěl bych se zeptat, která z následujících tří variant je výhodnější, jednodužší, prostě lepší.

1) Naprogramovat php tak, abych když v aktualitách změním obsah stránky tak se mi automaticky změní i v RSS.

2) Neprogramovat PHP A RSS, tak aby když změním něco v RSS tak se mi to změnilo i v php stránce s aktualitami.

3) Programovat to ručně v obojím.

Co myslíte, která z variant je výhodnější?
Měsíček
Profil
1 je asi nejlepší ..,ale pozor na formulaci "Naprogramovat PHP" je dost o hubu .. spíše "Naprogramovat pomocí PHP ..."
Jupíí
Profil
Měsíček

JJ čekal jsem ale že mi poradíte 2 jedničku nevím jak bych dělal ale tušim
Taps
Profil
Jupíí
toto ti možná pomůže -> http://pecan.cz/index.php?id=21&n=jak-na-rss-feed-bez-namahy
Str4wberry
Profil
Reaguji na Jupíího:
Moc Ti nerozumím, Jupíí, přece si například do databáze uložíš aktuality, které potom budeš vybírat na stránce aktualit i na stránce RSS.
Joker
Profil
Jupíí
Jak píše Str4wberry, PHP by nemělo být programované tak, aby "něco měnilo v aktualitách" anebo "něco měnilo v RSS"... PHP prostě uloží příspěvek do databáze a "aktuality" nebo "RSS" jsou prostě jen dva různé pohledy na data v databázi.
Často ten výrok lze dovést ještě dál, totiž že to ani nejsou dva různé pohledy na data, ale jen dvě různé prezentace téhož pohledu na data.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0