Autor Zpráva
Amateur
Profil *
Ptam se mazaku, jaky editor ci vyvojove prostredi pouzivaji na PHP?
Mastodont
Profil
Amateur
Vpravo nahoře máš políčko a u něj tlačítko HLEDAT. Naposledy to tu bylo:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=91169
zacatecnik9
Profil
nejlepší je poznámkový blok
Smajda
Profil
PSpad
gogy27
Profil
Taky PSPAD
AM_
Profil
PHPEd - je to sice placené..., ale je to vážně nejlepší, s čím jsem se kdy setkal - dobrá podpora debuggingu (kdyby to tu všichni používali, asi by jakpsatweb umřel, protože by se eliminovaly topicy kde někdo vypastuje kilometr kódu a najděte v tom chybu :) ), má to i něco jako intellisense, prostě skoro jak vývojové prostředí Visual Studia.
Kamarád odkojený na C# používá VS.PHP, což je přímo PHP plugin do Visual Studia, ale také není zcela bezchybný (a vyžaduje tuším minimálně standard edici, takže na VS express to nerozjedete).
Kvalitativně jsou obě prostředí podobná, takže spíš jde o to, co vám víc přiroste k srdci.
suky
Profil
Eclipse PDT - kvalitni freeware nastroj
Majkl578
Profil
netbeans, nejlepsi prostredi ve kterem jsem zatim pracoval. je free, psany v jave.
podporuje realtime kontrolu syntaxe, seznam funkci, trid, promenych v projektu (v souboru B mi nabizi funkce ze souboru A vcetne definice), etc...
srigi
Profil
Ja sa stale neviem rozhodnut medzi Netbeans, Eclipse PDT a Aptanou :D
fuckin
Profil *
php designer 2008, jednoznacne nejlepsi, ma vsechno na co si vzpomenes
Jake Cooney
Profil
PSPad
DoubleThink
Profil *
nejlepší je poznámkový blok
Heh, zábavná představa.

PSpad
PSPad není PHP editor - má jen (nekvalitní) zvýrazňovač syntaxe a balík funkcí, které je schopen vkládat do textu. Každý PHP programátor z něj dřív nebo později vyroste. A čím dřív, tím líp pro něj.

netbeans, nejlepsi prostredi ve kterem jsem zatim pracoval. je free, psany v jave.
Netuším jestli nejlepší, ale set sakramentsky kvalitní určitě - na to, že je zadarmo, úplně zlaté.
blizz_boz
Profil
ja pouzivam plugin do Visual Studia VS.PHP, a z free IDE mi najviac vyhovovala Aptana skoda len ze je napisana v Jave :(
Cup
Profil
PSPad
orol
Profil
PHPedit
cistax
Profil
Nejlepší je podle mě PSPad, nebo pro nekoho, kdo je na to zvykly zdrivejska Netbeans, jeste jsem u nekterych lidi videl PHPCoder2008
blizz_boz
Profil
ja teraz používam Komodo IDE, je postavené na GUI Firefoxu. okrem PHP to podporuje aj Perl, Python, Ruby a iné skriptovacie jazyky bežne používané na Webe
imploder
Profil
zacatecnik9
nejlepší je poznámkový blok
To si děláš srandu, ne? Gvim rulezzz! :)

Jinak ve Windows taky používám PSPad, prakticky na cokoliv.
H13
Profil
"PSPad není PHP editor - má jen (nekvalitní) zvýrazňovač syntaxe a balík funkcí, které je schopen vkládat do textu. Každý PHP programátor z něj dřív nebo později vyroste. A čím dřív, tím líp pro něj"

Sice se nepovažuju za PHP programátora, ale PSPad nebo podobný Notepad++ oceňuju zvláště v případech, kdy jsem na stopě hodnotě v nějaké proměnné (ve velkém objektově psaném projektu) a např. během chvíle otevřu a zavřu velké množství souborů. Zkoušel jsem kvůli zjišťování hodnot v proměnných např. Eclipse a další. Nakonec jsem zjistil, že pro PHP je pro mě nejlepší co nejjednodušší editor. Žádné robustní IDE mi nepřineslo oproti textovému editoru nějakou podstatnou výhodu nebo dokonce ulehčení práce :-(
gygabyte
Profil *
phpEditorIDE
Dranel
Profil
PSPad

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0