Autor Zpráva
matesek
Profil
Mohl by mi prosím někdo poradit , co mám špatně na kontrole přihlášení ?

píše chybu :

Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/unas.cz/s/sweet-stars/auth.php on line 4

<?
if
( $user == "matesek" && $pass == "internet" ) {
echo "<center>Vítej $user <BR> pokračuj <a href="matesek/matesek.php" target="_top">ZDE</a></center>";
}
elseif 
( $user == "martisek" && $pass == "litli" ) {
echo "<center>Vítej $user <BR> pokračuj <a href="martisek/martisek.php" target="_top">ZDE</a></center>";
}
else "<center><form><p>Jméno : 
    <input name=\"user\" type=\"text\" id=\"user\">
    Heslo : 
    <input name=\"pass\" type=\"text\" id=\"pass\">
    <input type=\"submit\" name=\"Submit\" value=\"Login\">
  </p></form></center>";
?>
hary28
Profil
je tam problém s uvozovkami musíš v html před uvozovky dát \
matesek
Profil
OK , díky , už jsem to spravil , mohl by mi ještě někdo poradit , když tam budu mít cca 10 lidí , tak aby to napsalo vždy do $user jméno přihlášeného , teď to píše jméno první osoby ( matesek ).
RockFire
Profil
a nebo nahradit uvozovky v HTML apostrofy '
matesek
Profil
omlouvám se , píše to dobře , jen jsem se 2x přihlásil za jednu osobu :)
matesek
Profil
    <DIV align="center"><H2>                                                                                             
        <FONT color="#4A79FF">                                                                                                                 
          <P> <U>Obchod</U>                                                                                                                 
          </P>                                                                                             
        </FONT>                                                         
    </DIV></DIV></H2> 
<BR>
<B>

Vše je s logem Sweet Stars
<BR><BR>


<input type="radio" name="obchod" value="Triko různé velikosti xx ,-">		Triko různé velikosti xx ,-
<input type="radio" name="obchod" value="Puzzle velikosti A5 (29x20cm) 200,-">	Puzzle velikosti A5 (29x20cm) 200,-
<input type="radio" name="obchod" value="Puzzle velikosti A4 (41x29cm) 250,-">	Puzzle velikosti A4 (41x29cm) 250,-
<input type="radio" name="obchod" value="Polštářek 38x38cm 160,-">		Polštářek 38x38cm 160,-
<input type="radio" name="obchod" value="Hrneček bílý 8x10cm 160,-">		Hrneček bílý 8x10cm 160,-
<input type="radio" name="obchod" value="Hrneček barevný 8x10cm 250,-">		Hrneček barevný 8x10cm250,-
<input type="radio" name="obchod" value="Podložka pod myš 22x18cm 200,-">		Podložka pod myš 22x18cm 200,-
<input type="radio" name="obchod" value="Sob plyšový 14x25cm 170,-">		Sob plyšový 14x25cm 170,-
<input type="radio" name="obchod" value="Medvídek přívěšek plyšový 6x9cm 125,-">	Medvídek přívěšek plyšový 6x9cm 125,-
<input type="radio" name="obchod" value="Kruhový přívěšek 4cm 130,-">		Kruhový přívěšek 4cm 130,-
<input type="radio" name="obchod" value="Triko přívěšek 130,-">			Triko přívěšek 130,-

+ 100,- doporučená zásilka</td></tr>
<input type="radio" name="postovne" value="a) + 34,- na dobírku">a) + 34,- na dobírku 
<input type="radio" name="postovne" value="b) + 0,- platba poštou">b) + 0,- platba poštou ( zaslání peněz v obálce spolu se jménem a adresou )

<?
$obchod+$postovne=$cena
echo "Cena předmětu : $obchod <BR> Cena poštovného : $postovne <BR><BR> Celková cena : $cena"
?>

</B>
matesek
Profil
chyba :
Parse error: parse error in /3w/unas.cz/s/sweet-stars/obchod.php on line 32
drasha
Profil
mmm, zajímavé řešení..a co tak to vrazit do jedné podmínky?
if( $user == 'xx' && ( $pw == 'yy' || $pw == 'yx' )) header( 'location: martisek/martisek.php' );
else header( 'location: StrankaSFormularem.php' );


A jestli to má být něco jako přihlášení, tak to řeš přes SESSIONS a zapoj do toho databázi :)
drasha
Profil
chyba :
Parse error: parse error in /3w/unas.cz/s/sweet-stars/obchod.php on line 32

Na konci řádku 32 ti chybí středník ";" a nad tím řádkem taky :D
matesek
Profil
A jestli to má být něco jako přihlášení, tak to řeš přes SESSIONS a zapoj do toho databázi :)

databázi zatím neumím používat , ale časem zavedu . Toto je přihlášení a potřebuju , aby to přesměrovalo každého uživatele jinam , né všechny na jedno místo .

Na konci řádku 32 ti chybí středník ";" a nad tím řádkem taky :D

je to možné , ale chyba byla v tom , že nelze sčítat texty :) jako value mám všude text :)
drasha
Profil
Toho sem si nevšiml, koukal sem spíš jen na to PHP :D .. Pro to "přihlašování" budeš potřebovat asi hodně podmínek :D..
matesek
Profil
Pro to "přihlašování" budeš potřebovat asi hodně podmínek :D..

tak je to asi jediná možnost , nic jiného mě nenapadlo .

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0