« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Autor Zpráva
Měsíček
Profil
Díky za kotvy DoubleThinku.

EDIT: a samozřejmě za hr linku.
Str4wberry
Profil
Odpovídám DoubleThinkovi:
Děkuji Ti za přidávání kotev jednotlivým příspěvkům.

„poslední bude teď asi v kolizi s připravovanou serializací starých vláken (by Acci a Yuhů)“
Proč v kolizi? Myslel jsem, že serializace postihne jen výrazně starší témata.
Miloš
Profil
Kotvy jsou prima.
Ještě bych uvítal, kdyby byly patřičně přidány kotvy do odkazů v informačních e-mailech.
Měsíček
Profil
Ještě to "Citovat" v IE7.
Joker
Profil
Koukám, že se tu dějí změny... skoro pod rukama mi tu přibývají a mění se tlačítka... :-)
Lexter
Profil
Tož na pohodu, jen ty ikonky kódu a čáry jsou jakési rozlezlé, on ten antialiasing není vždy to pravé ořechové. Koukám, že mou ikonku na kód jsi překreslil :D.
Str4wberry
Profil
Tož na pohodu, jen ty ikonky kódu a čáry jsou jakési rozlezlé
To já tedy musím říct, že nynější stav s novou ikonkou „<>“ je pro mě ukrutný nezvyk. Snad si brzy zvyknu.

tak jo, funguje i odkázání na vlastní příspěvek pod jeho odeslání :-)
Ale trochu špatně. Když jsem odesílal předchozí příspěvek, dostal jsem se na #31. Zkuste se podívat např. na tuto stránku s 29 odpovědi. Tlačítko „Poslat zprávu“ odkazuje na „index.php?#31“.
Dranel
Profil
Dle mě jsou toto ohromné změny... kroky kupředu. Líbí se mi to. Gratuluju a děkuju :)
Miloš
Profil
Připomínám se s otázkou:
Kotvy jsou prima.
Ještě bych uvítal, kdyby byly patřičně přidány kotvy do odkazů v informačních e-mailech.


A pak mám ještě jeden dotaz – bylo by možné přidat odkaz na témata bez odpovědí?
Vzhledem k tomu, ze jsou (ve statistikách) podobné odkazy všemožného druhu, hádám, že by odkaz na témata bez reakcí neměl být takový problém. Krom toho to považuji za ještě užitečnější než odkazy na různé top-příspěvky a aktivní uživatele.
Měsíček
Profil
Jen taková malá technická .. bylo by možné už "konečně" přidat odkaz "citovat" i pro prohlížeče jako je IE (7,8)?

* edit: a zmenšit limit pro příspěvky z 30 sekund na 10 (nebo ho ještě lépe úplně zrušit)?
Manq
Profil
* edit: a zmenšit limit pro příspěvky z 30 sekund na 10 (nebo ho ještě lépe úplně zrušit)?
Pro tuto změnu hlasuješ podle mě sám. Není důvod to měnit.
Měsíček
Profil
"Pro tuto změnu hlasuješ podle mě sám. Není důvod to měnit."

Nemyslím si.
souki
Profil
Jen taková malá technická .. bylo by možné už "konečně" přidat odkaz "citovat" i pro prohlížeče jako je IE (7,8)?
Jo to by bylo milé :)
Yuhů
Profil
> přidat odkaz "citovat" i pro prohlížeče jako je IE (7,8)?

odlaď ten skript a pošli ho mně nebo Doublethinkovi. Já IE 7 nemám rád, takže se mi to pro něj nechce ladit. Pokud nechceš citovací skript přepisovat, tak aspoň prosím zjisti, proč v IE 7 nefunguje.
Měsíček
Profil
Mohl by jsi mi prosím Yuhů dát přímo odkaz na dosavadní skript, něják se mi to nedaří najít.
Str4wberry
Profil
Viz vlákno Úprava vkládání odkazu, Yuhů.

Odkaz na citování se nyní vkládá nezávysle na použitém prohlížeči
Miloš
Profil
Po víc jak dvou měsících opakuji své otázky:

1)
Kotvy jsou prima. Ještě bych uvítal, kdyby byly patřičně přidány kotvy do odkazů v informačních e-mailech.
Když mi přijde e-mail s informací o příspěvku, byl bych rád, kdyby ten odkaz rovnou odroloval na patřičný příspěvek.

2)
Bylo by možné přidat odkaz na témata bez odpovědí?
Vzhledem k tomu, ze jsou (ve statistikách) podobné odkazy všemožného druhu, hádám, že by odkaz na témata bez reakcí neměl být takový problém. Krom toho to považuji za ještě užitečnější než odkazy na různé top-příspěvky a aktivní uživatele.
Str4wberry
Profil
Bylo by možné přidat odkaz na témata bez odpovědí?
Také bych to uvítal. Mohla by se zobrazovat na stránce statistiky místo „Nejzobrazovanějších témat“. Akorát by to musel někdo doprogramovat.
Str4wberry
Profil
Reakce na DoubleThinka:
Pokud je tady někdo mistr regulárů, milerád bych mu dal celou funkci přepsat.
Mistr ani mistr rozhodně nejsem, ale používám níže uvedenou funkci — upravil jsem ji pro potřeby diskuse, možná půjde použít.

Vylepšení
1. Odkaz se vytvoří i v závorkách – (http://www.jakpsatweb.cz/).
2. Tolerance „[“ a „]“ v adresách.
3. Přidání třídy odkazu ve tvaru jakpsatweb-cz pro původní odkaz www.jakpsatweb.cz pro stylování.
4. Získání titulku odkázaného vlákna z diskuse funkcí fsockopen, možná by byl ten SELECT z databáze lepší.

Nevím ale, jak se to bude chovat s BB značkami, neznám totiž způsob formátování v miniBB.

Snad to půjde použít:
<?php 
function get_title($link)	{
	if (preg_match("/diskuse\.jakpsatweb\.cz\/.*/", $link))	{
		$host = "diskuse.jakpsatweb.cz";
		$link = str_replace("http://", "", $link);
		$address = explode("/", $link);
		$fp = @fsockopen ($host, 80, $errno, $errstr, 10); 
		fputs ($fp, "GET /".$address[1]." HTTP/1.0\r\nHost: ".$host."\r\n\r\n"); 
		$dta = ''; 
		while (!feof($fp))	{ 
			$dta.= fgets($fp, 2048); 
			if (preg_match('/<title>\s*(.*?)\s*<\/title>/i', $dta, $matches)) 
			break; 
		} 
		fclose ($fp); 
		return $matches[1]; 
	}
	else return $link;
}

function create_link($matches)	{
	$link = strtolower($matches[0]);
	$class = str_replace(array("www.", "."), array("", "-"), strtolower($matches[3]));

	$link = (ereg("http://", $link)? $link: "http://".$link);
	if (in_array(substr($link, -1), array(".", ":", ",", ";", "-")))	{
		$append_char = substr($link, -1);
		$link = substr($link, 0, -1);
	}
	return "<a class='".$class."' href='".$link."'>".get_title($link)."</a>".$append_char;
}

function urlMaker($text)	{
	return preg_replace_callback("/((http:\/\/){0,1}([\+_a-z0-9\.\-]+\.[a-z]{2})\ /{0,1}[\[\]\+-_~&=\?\.a-z0-9\/#]*)/i", "create_link", $text);
}
?>

Můžete to vyzkoušet.
Měsíček
Profil
Co na to říká DoubleThink?
Miloš
Profil
Opět po dvou měsících se už potřetí ptám na totéž. Odpoví mi konečně někdo?


1)
Kotvy jsou prima. Ještě bych uvítal, kdyby byly patřičně přidány kotvy do odkazů v informačních e-mailech.
Když mi přijde e-mail s informací o příspěvku, byl bych rád, kdyby ten odkaz rovnou odroloval na patřičný příspěvek.

2)
Bylo by možné přidat odkaz na témata bez odpovědí?
Vzhledem k tomu, ze jsou (ve statistikách) podobné odkazy všemožného druhu, hádám, že by odkaz na témata bez reakcí neměl být takový problém. Krom toho to považuji za ještě užitečnější než odkazy na různé top-příspěvky a aktivní uživatele.
H13
Profil
a nechcete minibb rovnou převést třeba na phpbb (pokud už tady někdo v diskuzi uváděl důvody proč ne, tak se omlouvám za dotaz)
Měsíček
Profil
H13 .. ano důvody zde již byly několikrát uvedeny. (stačí hledat)
Str4wberry
Profil
DoubleThinku, kdybys mi poslal tuto diskusi, klidně bych se pokusil Milošem zmíněné věci doplnit.
Str4wberry
Profil
Mohl by ses, prosím, vyjádřit, DT?
DoubleThink
Profil *
Str4wberry
Poslal jsem ti odkaz mailem.

Jinak samozřejmě s chutí do toho. Odkaz přímo na stažení zdrojů sem dávat nebudu (minimální kontrolu a přehled nad tvůrčím týmem bych si rád ponechal), ale kdo se chce podílet na úpravách, ať si klidně řekne.
Str4wberry
Profil
Podíval jsem se na to a provedl několik vylepšení:

1. Ošetřen registrační formulář proti spamu. Stejným způsobem jako posílání příspěvku.
— upravené soubory: bb_func_checkusr.php, templates/user_dataform.html

2. Opravena čeština v title u „nepřihlášeného“ formuláře.
— upravené soubory: lang/cze.php

3. Přidána značka [mod=Jméno][/mod]. Zpracovává se pouze příslušným osobám.
— upravené soubory: bb_codes.php, bb_classic_style.css

4. V e-mailu je odkazováno na příspěvky pomocí kotev.
— upravené soubory: setup_mysql.php, templates/email_reply_notify.txt, bb_func_pthread.php

5. Text „Zrušit objednávku“ nahrazen „Zrušit oznamování na email“.
— upravené soubory: lang/cze.php

6. Místo nejzobrazovanější témat jsou zobrazována vlákna bez reakcí.
— upravené soubory: lang/cze.php, setup_mysql.php, bb_function_stats.php

7. Přidána zmínka do manuálu o době možné editace příspěvků a odstraněna informace o tom, že je možné vlastnoručně zamčené téma odemknout.
— upravené soubory: templates/manual_eng.html

8. Změněno číslo antispamu. Z čtyřky na dvacet-čtyřku.
— upravené soubory: bb_func_pthread.php, bb_func_ptopic.php, templates/main_topic.html, templates/main_post_area.html

Odkaz na upravené soubory byl odeslán DoubleThinkovi.

Osvědčí-li se toto upravování diskuse, možná se pustím do dalších věcí.
DoubleThink
Profil *
Změny jsou aplikovány v sandboxu. Díky Str4wberry.

Hned vznesu pár připomínek

ad 6. Je zobrazováno jenom posledních 5 vláken - možná by stálo za to ten limit rozšířt.

ad 8.
document.getElementById("protirobotum").value="24";
Neměla by se ta 24ka raději nějak složit/spočítat? Myslíte, že to hraje roli, respektive, že to může pomoct?
Mistr
Profil
Str4wberry
Dávám k úvaze zabudování kotev i do pravidel k jednotlivým příkazům či doporučením. To pro konkrétní zacílení na místo v pravidlech, budeme-li muset nějakého zdejšího návštěvníka umravňovat.

Stejně tak připomínám i jeden můj předchozí návrh na úpravu diskuze.
Kajman_
Profil *
Nevím, jestli se to už neprobíralo, uvítal bych, kdyby se dalo hledání omezit na konkrétní sekci.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0