Autor Zpráva
stepi15
Profil
Dobrý den jakého FTP klienta byste mě doporučily a byl bezpečný? FileZilla Client? TC určitě ne
johnl
Profil
Já používám FileZilla, je zdarma, umí soubory i editovat (chmod, mazat :D) no prostě všechno co by měl FTP klien obsahovat..
stepi15
Profil
To umí i Total comander ale mě jde ají o stránku bezpečnosti
johnl
Profil
stepi15:
mě jde ají o stránku bezpečnosti
Já myslím že bezpečný je snad každý FTP klient FileZilla, Client. Akorát pozor na ten TC a vněm uložená hesla (teď už nevím ve kterých verzích).. Ale mám pocit že v tom nejnovějším tato chyba už není.. ;-)
Hitman
Profil
TC je poměrně bezpečný FTP klient, jen nedoporučuji ukládat hesla. Jinak špatný není FlashFXP (dnes stojí něco kolem 25 $), ani ta FileZila není špatná a je myslím i zdarma.
imploder
Profil
Současná verze TC už umí šifrovat uložená hesla jedním master heslem (to musíš pro přístup k nim jednou zadat - teda místo zadávání všech hesel zadáš jenom master heslo), pak se k nim virus nemůže dostat. S používáním master hesla je TC bezpečný - bezpečnější než nějaký jiný klient s uloženými hesly nechráněnými (jak to měl donedávna i TC). I na jiné klienty může jednou dojít, TC měl jen smůlu že patří k nejrozšířenějším.

Nejlepší ze všeho je nemít v počítači virus a nikam neukládat heslo - ani do FTP klienta, pokud ho nešifruje.
Chamurappi
Profil
Reaguji na stepiho15:
Zkoušel jsi hledat?
FTP klient
Doporučte nějaký FTP klient
FTP klient
Jaký FTP klient? FTPRush?
Znáte nějaký jiný FTP program kromě TC?
FTP Klient


Reaguji na implodera:
S používáním master hesla je TC bezpečný
Není snad v moci viru odchytit si master heslo?

Pokud už v počítači šmejdí virus, v datech, ke kterým by nikdy neměl mít přístup nikdo kromě oprávněného uživatele, nemá smysl mluvit o bezpečnosti jednoho programu a odsuzovat ho za to, že stejně jako jeho uživatel věří v bezpečnost ukládaných dat.

Vaše odpověď

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0