Autor Zpráva
Anton
Profil
Co znamená statickej web?a jsou i jiný výrazy?
Taurus
Profil
Hezký titulek. Třeba Google.
denCo
Profil
http://en.wikipedia.org/wiki/Static_web_page
Hitman
Profil
Anton

a jsou i jiný výrazy?

Výrazy pro web? Jasně:

1) Hezký web

2) Průměrný web

3) Špatný web

4) Velmi špatný web
don jebot
Profil
Hitman
co ma spolocne desing s otazkou na ktoru sa pital ???

Anton
Staticky a dinamicky ...
Taurus
Profil
don jebot
Na blbou otázku a titulek blbá odpověď. .-)
Michal Kolesa
Profil
Statický web je, který je složený jen z HTML a CSS. Dynamický web je složený z PHP, ASP, nějaké databáze, Javascrpitu, Javy,...
Prostě statický web se jenom zobrazí. Do dynamického webu zadáte data a snimi web pracuje (příklad dynamického webu je např. eshop)
Hitman
Profil
don jebot

co ma spolocne desing s otazkou na ktoru sa pital ???

Ptal se na další názvy webu :-)

Taurus

Asi tak nějak.
imploder
Profil
Anton
Statický web je takový, který má stránky na serveru uložené už hotové - jenom se stáhnou a zobrazí. Bez ruční aktualizace zůstává jejich obsah neměnný.

Oproti tomu dynamický web není složen z hotových neměnných stránek. Vždycky když někdo dynamickou stránku navštíví, tak se místo prostého zaslání hotové stránky spustí program (nejčastěji skript v PHP), který stránku speciálně pro toho návštěvníka vytvoří.

Dynamický web se může různě měnit i bez zásahu administrátora. Může zobrazovat obsah tvořený přímo návštěvníky - typickou ukázkou takového webu je Wikipedie.

Web může být dynamický do různé míry - tj. může využívat skript (program) jen na poskládání stránky ze (statických) kousků (jednoduchá věc, návod tady: http://www.jakpsatweb.cz/include.html - využívá to v dnešní době asi většina webů), ale může být i opravdu hodně dynamický, kde je prakticky všechno dynamické - například zmíněná Wikipedie nebo tato diskuse (djpw.cz).
Anton
Profil
Taurus
Mně se nezdá,že by byla blbá!!

Já to neznám a myslím si že i ty jsi to neznal když si začínal,taky ti to někdo musel říct,nebo sis to někde našel,já jsem hledal ale nenašel .

Děkuji všem co mě NORMÁLNĚ odpověděly!!!

EDIT:viz. Chamurappi
Taurus
Profil
Víš, všechno je o způsobech... Ale je dobře, že zbylé dámské obsazení vlákna ti poradilo.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Taura:
všechno je o způsobech
Užívání šestého pádu tímto způsobem není moc o češtině, spíš je to o trhání uší.


Reaguji na Antona:
Mě se nezdá že by byla blbá!!
Třetí pád zájmena „já“ se píše „mně“. Před „že“ patří čárka.

myslím si že i ty jsi to neznal když si začínal,taky ti to někdo musel říct,nebo sis to někde našel
On tento pojem není moc důležitý. Myslím, že většina lidí se po něm moc nepídí. Buď jej chápou intuitivně, nebo jim jeho význam vyplyne z kontextu, v jakém je užíván.
Za interpunkční čárky patří mezera.


Reaguji na dona jebota:
co ma spolocne desing s otazkou na ktoru sa pital ???
Za otázku patří jeden otazník, před kterým se nedělá mezera.
Desing se správně píše design. (Tuším, že u vás je přijatelný i „dizajn“.)
Zmíněné Hitmanovy výrazy se nemusejí týkat designu.
don jebot
Profil
Nevedel som ze sme v jazykovom okienku si zaloz topic "Spisovna cestina, slovencina a anglictina " Chamurappi aspon ty ako mod by si sa mohol drzat temy a pomoct uzivatelovi a nie podporovat flame...
Chamurappi
Profil
Reaguji na dona jebota:
Nevedel som ze sme v jazykovom okienku
Dotaz se zjevně týká významu pojmu, sémantika spadá pod lingvistiku, takže samozřejmě jsme v jazykovém okénku. Přiznávám, že jsem řešil spíš syntaxi, která nesouvisí přímo s otázkou, ale nemyslím si, že bych tím někomu ublížil.

nie podporovat flame
Tady není flame.

Piš prosím s diakritikou a (zejména) používej interpunkci, jak požadují závazná pravidla. Luštit tvůj chrchel písmenek je moc pracné.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0