Autor Zpráva
lolosu
Profil *
Zdravim, mam web www.taste-of-bodom.sk a v ziadom prehliadaci IE6,7 ani 8 mi ho nechce otvrit.. pise nejaku chybu

Podrobnosti o chybe webovej stránky

Agent používateľa: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; Win64; x64; Trident/4.0; .NET CLR 2.0.50727; SLCC2; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center PC 6.0; Tablet PC 2.0)
Časová známka: Fri, 9 Oct 2009 16:58:53 UTC

Hlásenie: HTML Parsing Error: Unable to modify the parent container element before the child element is closed (KB927917)
Riadok: 0
Znak: 0
Kód: 0
URI: http://www.taste-of-bodom.sk/?design=2

Netusim co s tym je. Viete mi poradit?

Moderátor Chamurappi: Titulek „Problem s IE“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
lolosu
Profil *
Tak prisiel som nato, ze to robili youtube videa.. zrejme preto, ze som ten YT skript trochu upravoval.
Chamurappi
Profil
Reaguji na lolosu:
Viz:
2x javascript v IE8 nefunguje
Web - V IE - Operace Přerušena
Operace přerušena
Embed kod ze stream.cz v IE 7 - Operace přerušena
kolaps MSIE při getElementByID.innerHTML
nelze načíst stránku v IE
lolosu
Profil *
Dik, cital som tie temy.. ale velmi mi to nepomohlo (mozno aj preto ze polke preberanych veci som nerozumel :-).. Da sa to vobec nejako opravit??
lolosu
Profil *
A este by ma zuajimalo, akoto, ze na inych strankach tie videa z YouTube v IE 8 vpohode idu, ale mne nie?
lolosu
Profil *
A este by ma zuajimalo, akoto, ze na inych strankach tie videa z YouTube v IE 8 vpohode idu, ale mne nie? Napr. taka stranka www.callofduty6.net ma ich tam na stranke aj 5 a ziadne problemy.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0