Autor Zpráva
jano42
Profil *
zdravím, ovládam HTML, CSS, JS, PHP, MySQL, AJAX ale nemám žiadne skúsenosti s jazykmi, ktoré sa kompilujú a chcem začať s javou. Nemáte nejaké linky na programy pre prácu s Javou + návody pre začiatočníkov? ďakujem...
Chamurappi
Profil
Reaguji na jana42:
Zajímá tě obecně Java, nebo chceš dělat aplety, nebo něco na straně serveru (JSP), nebo klasické desktopové či mobilní aplikace?

nemám žiadne skúsenosti s jazykmi, ktoré sa kompilujú
To, jestli se jazyk kompiluje, neovlivňuje příliš jeho povahu.

Nemáte nejaké linky na programy pre prácu s Javou + návody pre začiatočníkov?
Umíš používat vyhledávače?
jano42
Profil *
1. Chcel by som robiť java applety
2. Neviem, jak sa to kompiluje, nikdy som to nerobil, a neviem, ani jaké programy na to sú.
3. Dočítal som sa o nejakých programoch, napr. J2SDK, ale zblbla mi inštalácia, ďalší mi vypísal tiež nejakú chybu...tak by som uvítal nejaké osvedčené linky na programy, ktoré používate vy...
vďaka
jano42
Profil *
Už sa mi skoro podarilo spojazdniť program, ktorý pracuje s Javou - Eclipse, ale teraz keď chcem spustiť skript, vyhadzuje mi hlášku: "The selection cannot be launched and there are no recent launches". Neviete, ako to spojazdniť? Snáď sa tu nájde niekto, kto pracuje s Javou...Vďaka
Chamurappi
Profil
Reaguji na jana42:
Chcel by som robiť java applety
To je dle mého názoru mrtvá technologie. Jestli si chceš jen rozšířit obzory v oblasti klientské části webu, doporučuji vydat se jiným směrem.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0