Autor Zpráva
saMOt
Profil
ahoj,
poradili byste mi redakční systém ?
nechtěl bych aby to byl ten typ, co se i se stránkama nahraje na web, pak se jen přihlásíte a píšete jen články, rád bych si občas něco napsal sám, třeba barvu písma, tučně apod.
hlavně bych potřeboval, aby mi to měnilo stránky podle šablony - třeba změnim záhlaví, nebo menu a změní se to všude
existuje něco takovýho ?

Moderátor Chamurappi: Titulek „Redakční systém“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
KGW
Profil
Např. Wordpress
Zuzana74
Profil
Nebo Joomla
saMOt
Profil
world press sem skoušel, to musim nahrát na web a joomla jak sem na něj koukal, tak to asi bude něco podobnýho
rád bych na web nahrával jen ty stránky, bez toho redakčního systému, pak to je jak nějakej přiblblej webhosting jako třeba webnode a to já nechci - pak nemá smysl se učit html apod
já jen chci nějakej sw, klasickýho tipu, kterej mi akorát na stránkách upraví o budu chtít a jak budu chtít podle toho co si sám napíšu
Fabulator
Profil
Mám pocit, že na wordpress existuje plugin, pomocí kterýho exportuješ jen statickou stránku a tu pak nahraješ na web.
Brko
Profil *
saMOt:
V tom případě to co hledáš není redakční systém, ale editor. Jinak Joomla, Wordpress, apod. jsou plně modifiovatelné. Klidně se začni učit i php :)
Joan
Profil
Způsobem, jaký požaduješ Ty, se chová např. redakční systém phpRS. Na tomto red. systému běží pro příklad stránky útulku, který pomáhám spravovat a nové články vesele formátuji pomocí HTML a interního stylování, je-li třeba. Můžeš se kouknout, jak vypadá kus šablony na přidání nového článku. Má asi 10 vzhledových šablon a mně se s ním pracuje dobře (já ho ale nevybrala, běžel už dávno před tím, než jsem dostala práva jej upravovat).
saMOt
Profil
dík, ale ještě bych se zeptal, jak se dělá tahle čára |
Joan
Profil
saMOt:
"jak se dělá tahle čára |"
Že by pravý Alt+W?
saMOt
Profil
moc dík
Zuzana74
Profil
saMOt:

"pak to je jak nějakej přiblblej webhosting jako třeba webnode a to já nechci - pak nemá smysl se učit html apod"

html apod má smysl učit se vždy, je to jako malá násobilka :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0