Autor Zpráva
Tomashekk
Profil
Potřeboval bych poradit jak nejlépe se naučit a vůbec pochopit OOP.
Nějaký malý základ mám z C# (tudíž vím jak OOP vypadá, ale to je asi tak vše). Vlastním nějaké knížky (OOP bez předchozích znalostí, PHP objektově orientované), ovšem nejsem si jist, zda je to to nejlepší. Já osobně jsem se vždy naučil nejvíce z živých ukázek, ale nechám si poradit jak se to nejlépe naučit.
Prosím o každou radu či cokoliv.

Děkuji
jsim
Profil
Osobně bych doporučil tyhle knížky: Head First Object-Oriented Analysis and Design a Head First Design Pattern ..v knížkách jsou příklady psány v Javě, takže by se hodil i nějakej základ Javy.
Zatím to jsou nejlepší knížky o OO návrhu jaký jsem četl, zábavný, čtivý, vysvětlený "polopatě" s dobrejma příkladama ... sice jsou v angličtině, ale i tak stojí za to a aspoň si tu anglinu procvičíš.
Mistr
Profil
Tomashekk:
Kolega suky tady spravuje vlákno o OOP.
__construct
Profil
Tomashekk:
Potřeboval bych poradit jak nejlépe se naučit a vůbec pochopit OOP.
Od toho sú vysoké školy. Pokiaľ Ti ale iba stačí pochopiť architektúru MVC/MVP skús pohľadať nejaké články/návody na nete (článok popisujúci Nette MVP) Väčšinou ale narazíš asi na články v angličtine.
Tomashekk
Profil
__construct:
Dobře jsi to napsal. Od toho jsou VŠ. Ovšem pro mne vejška je pase. jelikož nedávám vůbec matiku.
Na SŠ mne učili OOP takovým stylem, že tohle je konstruktor, tohle je destruktor a teď mi upravte fotogalerii
petod
Profil *
a stačila by na to knížka java 7 http://knihy.cpress.cz/java-7.html je tam oop ?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0