Autor Zpráva
djnando
Profil *
Dobrý den,
mám web a chtěl bych na můj web přidat soukromé zprávy (aby si uživatelé webu posílali mezi sebou soukromé zprávy). Pomohl by mi někdo s tím ? :)
Sir Tom
Profil
djnando:
Také dobrý den,

jestliže očekáváš, že ti někdo zde napíše kód, tak to nenapíše (k tomu slouží sekce zde na DJPW Práce a zakázky). Potřebuješ nějak naťuknout nebo poradit jak začít? Napiš konkrétnější žádost.
ehm
Profil *
základ je databáza ak ti nestačí táto indicia tak radšej študuj ešte ;)
Mároš
Profil
Ber to jen jako inspiraci :-) Tady, tady a tady. Stačí si vygooglovat "php private messaging system" nebo něco na ten způsob.
peta
Profil
djnando: Mozna bys googlem nasel free programky, treba od blueboard?
Kazdopadne, jestli chces neco vlastniho, tak potrebujes napr php+mysql, pripadne jen php. Potrebujes tam vyrobit program, ktery ty uzivatele registruje. A pak dalsi cast programu, ktera zasila zpravy. A pak maji tez lide sklony chtit ke zpravam prilohy. A to uz se dostavas na urovem mailoveho systemu. Takze mozna bude jednodussi si najit server pro rozesilani mailu :)

Neco jednoducheho, bez registrace, treba chat:
http://peter-mlich.wz.cz/web/mysql/pr/minix.php
Nahore jsou pak odkazy na soubory, pro spusteni. php je kod programu. V nem jsou udaje pro pripojeni k databazi, ktere bude treba zmenit podle tvoji. sql je soubor s prikazy pro vytvoreni tabulek dvou do databaze, se zpravami a pro blokovani nezadoucich uzivatelu.
samotna registrace uzivatelu je dost komplikovana zalezitost. Spousta formularu, spousta kontrol. moznost ziskani zapomenuteho hesla, registrace, zmena hesla, zasilani na mail, overeni geristrace, overovaci kody proti spamu...
Bubák
Profil
peta:
Mozna bys googlem nasel free programky, treba od blueboard?
Blueboard žádné "prográmky" nenabízí.

Neco jednoducheho, bez registrace, treba chat:
A tam se jak zajišťuje soukromí, když to je bez registrace?
peta
Profil
Bubák: Septanim? Nezajistuje, musis si doprogramovat :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0