Autor Zpráva
Kubo2
Profil
dobrý deň, mám podmienené pripojenie k databázi, donedávna to fungovalo, ale teraz mi furt vypisuje -Nepodarilo sa spojiť - Neviete prečo ?

 <?php
if(mysql_connect("mysql.wz.cz","ssvsm","heslo") and mysql_select_db("ssvsm") )
   {
echo "- Spojenie aktívne -";
   }
else
   {
echo "- Nepodarilo sa spojiť -";
die;
   };

{ ... ďaľší PHP program ... };

Pomôžte prosím ide ma z toho poraziť.
Jenicek
Profil
nemáš blbě heslo?
s mysql_error() co ti to píše za chybu?
Kubo2
Profil
ne, heslo mi funguje... Ale vidíš skúsim tam vhodiť mysql_error() a uvidíme.... Inak zatiaľ díki
Kubo2
Profil
Už viem proč to nefunguje. Bol som sa tam pozrieť osobne a je to asi nejaká chyba v serveri alebo ho vylepšujú, čo ja viem - ani osobne sa mi tam nedá prihlásiť.

Jenicek, díki za ochotu.
peta
Profil
Kubo2: Na wz.cz se deji porad ruzne podivne veci, vypadky a pod. Radeji si over, zda ti nesmazali uplne stranky pro nejakou reklamu, spam, chat, nelegalni sireni mp3, odkazu na video a podone. Vsechno to maji v podminkach pro zalozeni uctu. Ptej se tam kdyztak na foru.
Kubo2
Profil
peta:
Díki že si mi o wz.cz poskytol takú vedomosť, už se na budúce nebudem strachovať a zakladať fórum, mal si pravdu, bol to "len" niekoľkohodinový výpadok ;-)
Kubo2
Profil
peta:
Už ten server vôbec nefunguje, asi prejdem na SQLite. A uz mi aj chceli ucet zrusit, lebo som chcel obísť reklamu - a tam na fóre som nežiaduci - myslia si že som spammer, lebo som omylom založil dve fóra o tom istom. Ale ja neni som spammer...
jenikkozak
Profil
Kubo2:
Ale ja neni som spammer...
Dojemné. Ale napiš to jim, ne nám.

A uz mi aj chceli ucet zrusit, lebo som chcel obísť reklamu
Však dobře ti tak, neměl jsi podvádět.
margin
Profil *
Kubo2:
som omylom založil dve fóra o tom istom
Tohle se ti stalo omylem i tady.
Kubo2
Profil
jenikkozak:
Dojemné. Ale napiš to jim, ne nám.
Asi bych měl.

Však dobře ti tak
já sem se nazdával, že tu reklamu nedokážu do stránky zapracovat. No potom jsem si vytvořil ještě jednu doménu a na reklame jsem začal pracovat hned na začátku. Kromě toho Je to můj nový weblog :D Alespoň bude.

margin:
Tohle se ti stalo omylem i tady.
No sorry, jenže tohle bylo vážně omylem. Veď se to nechtělo načítat, tak jsem nato klikal jak šílenec a pak se založili dvě identické téma.

Jinak --- neví tady někdo něco o SQLite? Na fore wz.cz mi furt tvrdili, že to tam běží v pohodě.


Kubo2 (já):
potom jsem si vytvořil ještě jednu doménu


Sorry, zatím mam tu page prázdnou.




Kto to téma uzamknul?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0