Autor Zpráva
ra3sk
Profil
Zdravím vás. Na škole sa mi blíži SOČKA - Stredoškolská odborná činnosť. A ja som sa rozhodol, že už je asi ten správny čas začať rozmýšlať nad tým aký web spravím, keďže som si istý, že chcem robiť web stránku. Rozmýšľal som nad tým, že by som spravil stránku pre môj vlastný produkt/y, ale to som si rýchlo rozmyslel. Problém je, že nemám ani plodné záujmy ktorých by bol web na SOČ hodný. Nechcem to nejako odfláknuť tak by som aj vás poprosil o radu. Aký obsah webu by ste zvolili vy? Predom ďakujem za odpoveď.
Joker
Profil
Ten web snad nemusí být na něco reálného, takže stačí udělat web nějaké fiktivní společnosti.
Nebo fiktivního produktu.
LoadedCZ
Profil
Zdravím tě!

Nevím, zda-li máš nějaké zadání o rozsahu webu nebo jaký "skills" ovládáš, ale být mnou pustil bych se do portfolio webu. Přeji hodně štěstí s nápady a snad se web vydaří (y) :)
ra3sk
Profil
LoadedCZ:
Nemám žiaden rozsah a ovládam zaklady JavaScriptu a jQuery. PhP a samozrejme HTML/CSS a zvládnem aj nejaké MYSQL.
Radek9
Profil
ra3sk:
Byl jsi někdy na SOČ? Ačkoli mám k té soutěži jisté výhrady, tak určitou úroveň má. A jít tam s obyčejnou webovou stránkou je předem prohraný boj. Chce to vymyslet nějakou originální webovou aplikaci, která by i měla reálné využití. Ale s tím ti asi těžko poradíme my. To má být z tvé hlavy. ;-)
pcmanik
Profil
ra3sk:
Tak napríklad kamarát robil ako učebnú pomôcku sortovacie algoritmy. Vybral si si napr bubble sort, a pekne graficky si videl ako to sortovanie prebieha. Mal si 10 čísiel v guličkách (ktoré si mohol aj upraviť, prípadne nechať náhodne vygenerovať) a následne sa tieto guličky presúvali podľa zvoleného algoritmu.

Skôr sa opýtaj učiteľa/ky informatiky na tému, prípadne sa opýtaj iných učiteľov či nechcú nejakú učebnú pomôcku.
ra3sk
Profil
Radek9:
Nebol. Preto sa aj pýtam. A to sa robí iba raz za celú strednú školu myslím.


pcmanik:
To je dobrý nápad
xaverista
Profil
ra3sk:
A to sa robí iba raz za celú strednú školu myslím.
Nevím jak to je u Vás, ale my máme SOČ každým rokem, a mohu potvrdit že obyčejné portfolio moc neuspěje. Chce to nějaký nápad na webovou aplikaci

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0