Autor Zpráva
HHPZ
Profil
Zdravím!
Mám takový nepříjemný problém. Několik hodin se snažím na Windows XP SP2 nastavit Apache. Upravil jsem konfigurační soubory a vše by mělo jít bez problémů, jenže...
Napíšu-li ve Firefoxu localhost, hodí mě to na stránku, kde je napsán kód, který daný php soubor obsahuje.
V Internet Exploreru se zase stránka zobrazí tak, že to vypadá, jako by tam ty části s PHP vůbec nebyly.
Možná jsem něco špatně nastavil, ale co???
Pokud je opravdu chyba v mém nastavení, můžete mi prosím poslat na e-mail hhpz(z)centrum.cz poslat váš soubor httpd.conf ?
Díky.
fimmos
Profil
Nemáš nastaveno, aby se php parsovalo...

Moc Ti asi neporadím, protože v Linuxu je to v jinym souboru, ale je tam toto:
AddHandler php5-script .php
AddType text/html .php
HHPZ
Profil
fimmos-> Nemáš nastaveno, aby se php parsovalo... - no, já mluvím spíše česky a o parsování nevím zhola nic :-)
Zkusil jsem tam (na správný místo) ty řádky dopsat, ale nic se nestalo
fimmos
Profil
jj, tak to Ti pak správně neporadím...

Že server Apache nezpracovává php skripty... A mimochodem, máš nainstalovany php?
HHPZ
Profil
fimmos-> Ooops, vypadá to že jsem pěknej *****.
HHPZ
Profil
Fíha, ono je to tady cenzurovaný! Člověk o sobě už nemůže ani napsat že je debiI
HHPZ
Profil
Hele, podělávám poslední čtyři hodiny co se dá. Kde můžu stáhnout něco, co je pokudmožno co nejjednodušší na instalaci a kde nemám co zkazit? Dneska fakt nemám svůj den.
Lukáš M
Profil
HHPZ
máte poslední 4 hodiny a učíte se php? já bych poslední 4 hodiny využil nějak příjemněji. :) ale k věci. zkuste zagůglit easyphp. je to takový all-in-one pack: apache + php + mysql.
HHPZ
Profil
Díky, snad už se to podaří.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0