Autor Zpráva
PeterJohnBlake
Profil
Zdravím, potřeboval bych umístit na web skrytý text, který se mi rozbalí po kiknutí na text mnou určený a když bude nějaký skrytý text rozbalený, ostatní text zmizí a na tránce bude vidět jen rozbalený text a nějaký text či znak pro vrácení zpět (zpět..., sbalit... <- atd.). Pokud mi někdo pomůže budu mu vděčný :D
PS.: Podobný dotaz jsem sem už vkládal, ano vím o tom, ale byl jen podobný, tak si prosím nechte případné poznámky tohoto typu pro sebe. Děkuji
Mlocik97
Profil
niečo takéto?

živá ukázka
PeterJohnBlake
Profil
Spise neco takoveho, jako ukazku jsem nakreslil tři obrazky.
Na prvnim obrazku vidime prvni stranu na ktere jsou dva kratke texty (ve vysledku jich bude vice).

Pokud klikneme na tzv. Možnost 1, zobrazi se stranka, ktera je znazornena na nasledujicim obrazku.

Pokud klikneme na sipku v levem hornim rohu, vratime se znovu na stranku s Možností 1 a Možností 2. Poku ale klikneme na Možnost 2, preneseme se na stranku s textem Možnosti 2, kde je znovu sipka pro navrat zpatky na "uvodni" stranu. Stranka s textem Možnosti 2 je znazornen na nasledujicim obrazku.
Mlocik97
Profil
žial ja namiesto obrázkou vidím štandardnú ikonu poškodeného súboru/obrázku. Ale asi rozumiem čo chcete... zajtra rano Vám pošlem kód z môjho projektu, kde to mám hotové... akurát teraz už nie som na PC ale len na mobile.
Mlocik97
Profil
niečo takéto?

Skrytý text - živá ukázka

ako dá sa tam pridať aj animácia a graficky to upraviť, ale ako základ / funkcionalita myslím že je to čo chete.

p.s. nakoniec to nieje môže riešenie v mojom projekte, lebo to mám ťažší kód.
PeterJohnBlake
Profil
Mlocik97:
Děkuji :) vyřešeno.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0