Autor Zpráva
robbie
Profil
Ahoj, chtel jsem se optat, chtel bych nastavit u responsivniho webu, aby nesel zmesnit pod 320px, udelal jsem to takto:

@media screen and (min-width:320px) and (max-width:960px){ }


...ale bohuzel mam asi neco zle napsane.
Opravite me prosim nekdo.

Dekuji moc, uz nevim, co bych napsal jinak...
Mlocik97
Profil
robbie:
nerozumiete @media queries... tymto ste nezakazali zmenšenie pod 320px, len ste povedali že pod 320px sa nemá aplikovať dané CSS
Keeehi
Profil
Mlocik97:
Všimnul jsem si, že v poslední době velmi často tazatelům vynadáš za jejich neznalost ale konkrétní radu nepřineseš. Zkus se nad tím zamyslet.

robbie:
Velikost samotného okna prohlížeče ovlivnit nemůžeš (to jen tak pro info) ale můžeš nastavit minimální a maximální šířku nějakému elementu.
body {
    min-width: 360px;
    max-width: 960px;
}
Mlocik97
Profil
Keeehi:
čo??? kde som mu vynadal?
Keeehi
Profil
čo??? kde som mu vynadal?
Tady „nerozumiete @media queries

Nějaké další příklady:
Jak vložit obrazek přímo z netu na web - tady jsi radu dal ale urážku jsi si neodpustil
Multilevelová navigace - tady si stěžuješ že to dělá uživatel moc komplikovaně ale aby jsi ukázal, jak jednoduše se to dá udělat, to už ne

Možná že vynadání není úplně nejpřesnější pojmenování a proto bych to rád přeformuloval. Z tvých příspěvků mám pocit, že chceš ukázat jak jsi dobrý poukazováním na neznalosti tazatele. To že to mají v naprosté většině tazatelé nějak špatně je jasné. Kdyby to měli dobře a fungovalo jim to, tak se ptát nebudou. Proto si myslím že je zbytečné jim to ještě zdůrazňovat. Já věřím, že tvým úmyslem není se nad tazatele povyšovat ale že je zřejmě chceš upozornit na chybu. Ovšem způsob jakým to píšeš není (alespoň podle toho jak to působí na mě) úplně vhodně zvolený. Říkal jsem si, že si možná neuvědomuješ, že to tak někdo může cítit a tak jsem to napsal, abys měl možnost se nad tím zamyslet.
Nalož s tím, jak uznáš za vhodné.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0