Autor Zpráva
robbie
Profil
Ahoj,
a) lze pouzit pro web streamovani jakoukoli ip kameru nebo jen s RTSP? Poradí prosím někdo?

Ja se tedy skusil napojit na ip kameru doma z venku, ale jde to jen po domaci wifi siti, mám adresu 192.168.......
a navic mi to chtelo flash plugin, takže tudy cesta nevede. Poradí někdo?

b) Poddotaz, jak dostanu RTSP na web, vložím pouze rtsp://specialniadresa ,že?
Děkuju
N71
Profil *
Měl bys projevit trochu samostatnosti. Poslední dobou se ptáš na všechno, co se dá najít prvním výsledkem na Googlu. Jako například teď.

Live streaming web audio and video
robbie
Profil
Jako například sem prolezl kde jaký shop s kamerami a u žádné sem nenašel rtsp protocol. Pak například sem vůbec neprošel spoustu stránek a jen na jedné sem našel jaké protocol podporují IP kamery, tak nevím, zda se tomu dá věřit. Když už něco najdu nebo sem našel, tak všude mluví o vyse zmíněném protocolu, tak asi proto se ptám, jelikož úplně nevím kam se obrátit. Takže jasně, že sem se nikde nedíval. Jinak super odpověď, hodně mi pomohla...
robbie
Profil
Ted sem treba nasel toto, ale co s touhle rtsp? Je to jen vzor, podle ceho upravit apod, chybí fakt návod nekde..

community.geniusvision.net/platform/cprndr/modelrtsp/5043193541206430545

rtsp://admin:123456@192.168........:80/jpeg
-takhle to taky nefunguje nebo to blbe vkladam?
Davex
Profil
robbie:
b) Poddotaz, jak dostanu RTSP na web, vložím pouze rtsp://specialniadresa ,že?
Ne, prohlížeče běžně protokol RTSP nepoužívají. Musíš použít aplikaci, která podporuje protokol RTSP, třeba VLC.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0