Autor Zpráva
tazatel
Profil *
Dobrý den.
Chci se zeptat
má li někdo zkušenost z umístěním reklamy vyhledávače Google na svých stránkách
- jak to funguje a existuje li z toho nějaký - a jaký - příjem ?
Děkuji
ReweR
Profil
tazatel: no to by si se musel o příjmu s googlem domluvit. Většinou se platí tak koruna za jeden klik ale reklamu by ti měly poslat zdarma když jim napíšeš. Pak zdrojový kód reklamy který ti pošlou s reklamou na své stránky a případně se domluvíš na nějaké ceně za klik.Ale aby ti za to platili musí to být super stránka
halogan
Profil
tazatel: Nebo spis se zaregistrujes na google.com/adsense a nemusis nic domlouvat a plati ti hned po tom, co ti stranku odsouhlasi (neporusuje pravidla). Plati se za klik, cena je ruzna.
simka00
Profil
A máte někdo zkušenosti, kolik se tím dá měsíčně vydělat při návštěvách cca 100 lidí denně?
halogan
Profil
simka00: Je to různé, záleží na pozici reklami, národnostním složení, délka prohlížení jedné stránky, ... Já měl při 200 unikátech denně kolem $15 (omlouvám se googlu za zveřejnění, je to jen pro dobrý účel).
tazatel
Profil *
Z poslední odpovědi je mi jasné že nemusí jít o super stránku
- jak uvádí ReweR - ale spíš o navštěvovanou stránku.
Ještě poslední dotaz - je s Googlem možná komunikace v češtině
nebo jenom anglicky ?
mat
Profil
halogan

15 dolarů v adsense za den při 200 unikátních návštěvnících denně? Nepřeháníš?
Richi
Profil
Ehm zapoměli jste na tohle:
"V současnosti není Google AdSense pro obsah k dispozici pro webové stránky v češtině."
halogan
Profil
mat: Tim $15 myslim mesicne, protoze na to se tazatel ptal. "Já měl při 200 unikátech denně kolem $15"

Richi: Nezapomneli, pocitame s tim, ze tazatel nema stranky v cestine.
mat
Profil
halogan

to už zní líp... já tvojí větu chápal jako denně... určitě se ale výdělky zvýší v okamžiku, až bude k dispozici adsense pro obsah a ne pouze pro vyhledávání, to musí být jasné každému
halogan
Profil
mat: toto bylo pro obsah. Pro hledani bohuzel nemam zadne zkusenosti, ale zajimalo by me, zda na to nekdo klika.
Richi
Profil
Richi: Nezapomneli, pocitame s tim, ze tazatel nema stranky v cestine.
Ok, sázím bůra že je má v češtině :-)
simka00
Profil
halogan
já jsem měl i pro hledání, při 100 UIP denně jsem za měsíc posbíral $0.2. to jsem zrušil.
jak jsi tam dal adsense pro obsah? to máš stránky v angličtině, nebo je máš na doméně .com? a co jsi vyplnil v tom formuláři, kde se ti ptají na adresu atd.?

Richi
já si taky myslím, že to má v češtině. už jsem viděl více českých serverů, které mají adsense pro obsah. ale už si nepamatuji adresy
halogan
Profil
simka00: Bylo to na anglicke strance

Ceske stranky? Tusim ze tiscali ma smlouvu s Googlem.
simka00
Profil
tak to už se těším, až to bude pro české stránky. jak říká Yuhů, už to rok mohlo jet. a my mohli vydělávat.
halogan
Profil
simka00: AFAIK je to kvuli poctu reklamnich pozic. Tipuji, ze do konce 2006 to bude i pro obsah.
Richi
Profil
Taky nechápu v čem je problém že to Google nespustí i pro stránky v češtině, bohužel tak dáva náskok českým projektům které jsou ale bohužel méně kvalitní ...
Dolphi
Profil
Evidentne jsou rovnejsi mezi rovnymi :) http: // superreality.cz/detail-reality/5902/reklama=1/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0