Autor Zpráva
Ozzzy
Profil
Mám jeden problém s rámci, potřeboval bych ve dvou rámcích otevřít po kliknutí na jeden hypertextovej odkaz dvě různý strránky a už mě fakt nenapdá, jak by to šlo udělat, zkoušel jsem i třeba postupný otevírání, že by se načetl jeden rámec se tránkou a při tom by se začal načítat druhej rámec s jinou stránkou, něco jako pop-up, ale ne s novym oknem ale stránka v rámci. Jde mi o to, že mam udělaný menu - v 1.rámci a potřeboval bych, aby se při kliknutí na tohle otevřel text v 2. rámci a rozšířený menu ve 3. rámci. Snad to pochopíte. Díky za každou radu, už totiž fakt nevim....
Forest
Profil *
rámce už dlouho nepoužívám ale napadá mě to udělat tak že menu v prvním rámci bych zanechal ale pak bych měl už jen jeden rámec kde by po jedné straně bylo pod menu a po druhé straně by byl ten text. A mít udělaných několik stránek s textem ale vždy se stajným menu.
Ozzzy
Profil
Bohužel já tam těch rámců mam celkem 6, takže tvým způsobem to nepůjde, ale i tak dík, potřeboval bych poradit jak napsat k jenomu hypertextu dva okazy, teda jestli to vůbec jde, nebo to holt vymyslet jinak....
Mistr
Profil
Jo, mělo by to jít. Pokud počkáš do večera, tak Ti to sem napíšu. Doma to mám v počítači napsané.

Snad jsem se tedy nespletl a nedávám Ti plané naděje.

Uvidíme večer...
Mistr
Profil
Už jsem to našel:

<a href="menu_studium.htm" target="obsah"
onclick="parent.plocha.location.href='cista.htm'">Studium</a></p>


menu_studium. htm ... jedna adresa stránky
obsah ... jméno rámu, kde se má tahle stránka menu_studium. htm zobrazit
plocha ... jmeno druhého rámu
cista.htm ... adresa druhé stránky

To 'cista.htm' musí být v apostrofech!!!
Ozzzy
Profil
Díky moc
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0