« 1 2
Autor Zpráva
koudi
Profil
Víš, co si myslím? Měl bys být básník. Vážně.
Dero je prostě skvělej ve všem co dělá. Až vyrostu, chci být jako on :).
RPG
Profil
Jack
Promiň, ale nejsi ty nějaký zakomplexovaný měšták?

Šlo by pojmenovat obrázek?
Hádej. Můžeš dvakrát. Ovšem, že to jde.

tak se na to musí jinak
Jak, kde? Proč? Popiš svůj problém přesněji. To je takový problém přejmenovat soubory přes FTP?

IQ 150 nemá každej, není-liž pravda?
Se snahou jde všechno, nemusíš být génius.

Mimochodem, umíš něco... hmatatelného? Hry hraje každý. Snad. Skoro. I kdyby jsi třeba uměl jen dobře kopat... i to se cení...
Michalek
Profil
Já v reálu dám 100 metrů za pět vteřin, v běhu zabiju všechny v okruhu dvaceti metrů od mé aktuální pozice, stihnu si vypít panáka a příspěvek jistojistě vypovídá o mém IQ 170. No nejsem já king?
RPG
Profil
Michalek
Bez debat :o).
Dero
Profil
Já v reálu dám 100 metrů za pět vteřin, v běhu zabiju všechny v okruhu dvaceti metrů od mé aktuální pozice, stihnu si vypít panáka a vpřípěvek jistojistě vypovídá o mém IQ 170. No nejsem já king?

A když si podupáváš do rytmu písně, Japonsko poskakuje pět metrů nad vodní hladinu, viď? :o)
Jack
Profil
No, já mám k básníkovi hodně daleko. Můj slovník žádnými květnatými výrazy neoplývá.

Otočme list...
Tak, o čem se budeme bavit dál?
Michalek
Profil
Dero: Samozřejmě, buďte rádi, že písničky neposlouchám.

Jack: Tohle není chat. To je diskuze...
Jack
Profil
No, diskuze - on v tom není žádný velký rozdíl. Na chatu se diskutuje, nemám pravdu?
Michalek
Profil
Chat je třeba xchat a chodí tam teenageři, kteří nedělají nic jiného než že hrají hry a vykřikují jak jsou nejlepší.
Diskuze by měla být na určité úrovni, většinou lidé diskutují "o něčem" a ne, že se skáče na skateboradu a jezdí od jména obrázku do Japonska přes Omaha Beach.

PS: Nedotkl jsem se někoho? Nechtěl jsem... ;-)
PPS: Vyprovokovat k chatu na diskuzi se samozřejmě nechá každý. Já jsem zářný příklad. Ono když tu není moderátor... Ale počkejte ráno.
Dero
Profil
No, diskuze - on v tom není žádný velký rozdíl. Na chatu se diskutuje, nemám pravdu?

Nemáš.

Na chatu se četuje, tlachá, kecá, do ouška špitá, mele páté přes deváté, ječí, piští, hihňá a třesky plesky plácá.

Na diskusi se diskutuje, radí a tváří děsně intelektuálně, aby se blbci otočili na podpatku a našli si nějaký chat.

Toliko moje postřehy.
Jack
Profil
Teenageři - a kolik mislíš, že mi je? 70?

No nic, ten zakomplexovaný měšťák si de lehnout. Zítra tu budu taky a pozítří též... Možná. Skoro určitě.
Michalek
Profil
Taky jsem teenager, to si nemysli. Mislím, že jsem ale o něco starší než ty.
PS: Pozítří tímhle tempem bude ban.
Jack
Profil
Nový Homér se zrodil --- ehm, byl Homér básník - to kdybych věděl, tak či tak bys měl hvězdnou budoucnost. Vy se ještě tvařte chvilku děsně intelektuálně a pak hajdy na kutě, děcka! :-D Já du hned.
Michalek
Profil
// Už je pryč? :-)
PS: Moc se omlouvám za další OT, ale nedalo mi to :-D
Gekon
Profil
Pěkné. Takže jestli to můžu shrnout, tak jste se od pojmenování obrázků dostali k hrám, skateboardingu, vylodění v Normandii, poezii, rozboru IQ, atletiky, starořecké literatuře, chatu, zeměpisu a mnoho a mnoho dalších nezbytností. Gratululuji, tohle se v jednom threadu asi ještě nepodařilo. :)
RPG
Profil
A Gekon u toho všeho jako vždycky musí být :o).
Gekon
Profil
A RPG to musí jako vždycky okomentovat. :)
krteczek
Profil
dočetl jsem až sem a řešení???
Ten obrázek co se ti tak líbí si stáhni k sobě do počítače (pravá myš, uložit obrázek jako), obrázek si pojmenuj podle sebe, nahrej ho na svůj web a změň v kodu cestu k obrázku...
krteczek
PS: Hry skoro nehraju, víc mne baví řešit konkrétní problémy při vývoji... Ale občas si dám starý pecky (Unreal, UT-99, Fallout1 a 2...)
Jen ještě dodatek: Ten obrázek někdo vytvořil, takže má na něho autorská práva, pozor abys nekradl!
Jack
Profil
krteczek
obrázek co se ti tak líbí si stáhni k sobě do počítače
Tohle řešení znám od začátku, ptal jsem se, jestlito jde ibez ukládání.


Jen ještě dodatek: Ten obrázek někdo vytvořil, takže má na něho autorská práva, pozor abys nekradl!
I kdyby, tak pochybuju, že si ke mně najde cestu nějaký Bulhar.

Ale občas si dám starý pecky
Starší hry bývají mnohem lepší než nové (samozřejmě ne vždycky). Mě třeba Diablo 2 baví extrémně víc než Sacred...

Gekon
Při správné diskuzi se člověk dostane hodně daleko v měnění témat :-)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0