Autor Zpráva
Jack
Profil
Problém: Jak dostat velký soubor na stránku?
Jak dostat soubour velký tak kolem 200MB-1GB na stránku (k downloadu)?
koudi
Profil
Třeba přes FTP. Pokud máš fyzický i virtuální (mám na mysli přístupová práva) přístup k serveru, můžeš to tam jednoduše nakopírovat.
Jack
Profil
Jojo, to mi bylo taky řečeno, jenže já ani parta kluků, co jsem s nimi soubor vytvořil, jsme nepochopili návod na těhle stránkách. Cítíme se blbě a potřebovali bychom vysvětlení :-(
Jack
Profil
No možná vím, kde je chyba. Moment...
Jack
Profil
No tak nic. Stáhl jsem Total Commander, nainstaloval a?
krteczek
Profil
klikneš na ikonku FTP, a dáš vytvořit nové připojení, nazveš si ho, napíšeš adresu ve tvaru: domena.com, napišeš uživatelské (přístupové) jméno, pak heslo a to je vše... (no někdy je potřeba ještě dole zatrhnout pasivní režim...
jen tě musím upozornit že tak bory nahrávat na web neníu sovelké zrovna to nejlepší... minimálně je rozděl na menší části, které lze snadněji nahrát/stáhnout (s pomalým připojením to muže trvat i několik dnů než se stáhne 600MB
krteczek
Jack
Profil
Sakrafix. Login incorrect. Chcete to zkusit znovu?
Takhle to nepůjde.
Total Commander 6.55 -> Síť -> FTP - Připojit se -> Nové připojení ->
Relace:
Hostitel:
Jméno uživatele:
Heslo:
Vzdálený adresář:
Místní adresář:
Poslat Příkazy:
Typ serveru - možnosti: Autodetekce, Importovat ze seuboru

Relace bude asi to "nazveš si ho" Hostitel zřejmě "webzdarma.cz", dál: Login a heslo - jaký? A to ostatní?


jen tě musím upozornit že tak bory nahrávat na web neníu sovelké zrovna to nejlepší... minimálně je rozděl na menší části, které lze snadněji nahrát/stáhnout (s pomalým připojením to muže trvat i několik dnů než se stáhne 600MB
Jojo, s tim počítám.
Bubák
Profil
www.webzdarma.cz/info.html
Co získáte registrací?
. . . * uživatelský prostor o velikosti 50MB pro prezentaci Vašich stránek

Takže 600MB soubor se tam asi nevejde.

Hostitel zřejmě "webzdarma.cz", dál: Login a heslo - jaký?
http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#3
http://www.webzdarma.cz/navod/ftp/

Stačí číst.

Hostitel a login je stejný, jako adresa tvých stránek (bez-http://www.)
Jack
Profil
Bubák
Pravda. Takže co? Jak teda mám na svojí stránku dát soubor o více než 50MB? Jestli to nejde, tak je to pěknej vopruz :-(
Miloš
Profil
Byl by to wopruz, kdyby to byl placený hosting, ale od freehostingu nemůžeš chtít zázraky. Možná ale že když potrápíš strejdu gůgla, něco použitelného najdeš.
Jack
Profil
No já vlastně o tolik nepřídu. To jen ti, koho by zajímala parodie na The Matrix ve stylu Pár Pařmenů.
Tomik
Profil
Metr X? Nemýlím-li se, tak ten je někde i ke stažení a ještě k tomu oficiálně. Myslím, že někde na Tiscali jsem jej viděl.
Jack
Profil
Nene. The Termix. Neznáš? Ani nemůžeš. A řekl jsem ve stylu Pár Pařmenů. Takže jen předabovaný.
jozob
Profil
Jack
Pohľadaj si niečo ako www.rapidshare.de
Jack
Profil
Cožeto?
Rozumím správně: Prohledej si něco jako rapidshare.de?
jozob
Profil
Jack
Tam si uploadneš ten súbor a hotovo.
Jack
Profil
Hm... To už snad stačí DC Strong, ne?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0