Autor Zpráva
AjaH
Profil
Ahoj,

mate nekdo stranky na swebu? Mate stejne jako ja problemy s prihlasenim do uzivatelskeho rozhrani?

Aja
Thaweg
Profil *
Plno lidí, vlastně všichni, co mají schránky na Seznamu, mají tam i prostor na web, někteří ho i využívají ;)
Nevím, jaký máš problém, takže obecně - otevřeš si hlavní stránku Swebu (http://sweb.cz), tam do políček formuláře vyplníš přihlašovací jméno a heslo (je stejné jako, když se přihlašuješ do pošty) a pak by se ti mělo načíst webové rozhraní.
Kdyby se ti pořád nedeřilo přihlásit, napiš zase.
AjaH
Profil
To mel byt pokus o vtip? Samozrejme vim, jak se prihlasit, mam tam svoje stranky uz tri roky! Mne slo o to, ze se od minuleho tydne nemuzu prihlasit, vzdycky me to vyhodi. Takze jsem chtela vedet, jestli neni na swebu nejaky vypadek, jestli jsem jedina, kdo ma takovyhle problem. Navic jakekoliv stranky na swebu se tezko nacitaji, otevru je az na nekolikaty pokus...
AjaH
Profil
Aha, ja jsem dotaz omylem umistila do spatne rubriky, proto asi to nedorozumeni....
Thaweg
Profil *
Promiň, asi je to fakt tou rubrikou. Omlozvám se ;) Mně to to jede v pohodě. Co ti to hlásí? Třebaje to interní chyba Seznamu
AjaH
Profil
To je v pohode, je to moje chyba:-)

Z Helpdesku seznamu mi odepsali teprve vcera - pry je vse v poradku, mam se obratit na spravce site nebo poskytovatele pripojeni. No, to asi nepujde, kdyz jsem ve skole.

Kdyz chci otevrit sve stranky (sweb.cz/ne-be) nebo jen samotny sweb, objevi se mi Cannot find server, The page cannot be displayed. Kdyz se mi po nekolikatem pokusu podari otevrit uzivatelske rozhrani, po chvili se objevi: "Chyba systemu. Soucast systemu evidujici uzivatele nefunguje". Tak nevim, kde je chyba...
Thaweg
Profil *
Ehm, teď to zkouším - a fakt tam asi mají nějaké problémy:

Chyba systému
Některá z komponent systému neběží.

Nalogování v pohodě, ale upload fakt nějak zlobí. Stejně tak vytváření nového souboru, stejně tak vytváření nového adresáře.
Jinak ještě jednou promiň za to moje ladění odpovědi do řekněme ... polopatického stylu ;)
Thaweg
Profil *
To přihlášení mi fachá. Zkus smazat cookies od Seznamu, promazat TEMP... prostě vyčistit stůl ;)
AjaH
Profil
Ale to je v pohode, neomlouvej se, ja jsem se tomu spis zasmala:-)

Ptala jsem se dvou znamych - jednomu to bezi v pohode, druhy ma stejne problemy jak ja. Bohuzel na swebu/seznamu tvrdi, ze je vse v poradku...
AjaH
Profil
To bylo to prvni, co jsem udelala, ale nepomohlo to. Pristi tyden jedu domu, tak to zkusim na svem pocitaci a uvidim. Moc se mi nechce menit domena - prece jenom 10 MB bez reklamy neni spatne...
Thaweg
Profil *
No, já jsem asi před 2 rokama emigroval ze Senzamu na Webzdarma a jsem spokojený - je tam sice reklama, ale 50MB prostoru, databáze, slušné fórum a hlavně doména třetí úrovně (máš celkem velký výběr z domén druhé úrovně). Pokud skousneš reklamu, tak doporučuju. Na druhé straně pokud nemáš moc velké požadavky na hosting, tak proč to měnit, že?
Jinak teď to zkouším a už se nemůžu ani přihlásit :(
AjaH
Profil
Moc dik za pomoc! Potrebovala jsem vedet, jestli maji i ostatni lidi, co maj stranky na swebu, stejne potize... Ale ozvals ses jediny, takze to ostatnim snad chodi dobre. Uvidim, jeste tomu dam cas a kdyztak presidlim jinam. Jeste jednou dik za ochotu a za radu.
SQ
Profil *
Dneska lidi nejsou domény tak drahrý zvláště com, net - dá se to v pohodě našetřit:-)
Thaweg
Profil *
No, pak se ale zas ztrácí smysl domén - pokud má český člověk doménu .com, nebo .net, tak to už může mít rovnou .uk ;)
Já bych investoval do .cz (nechápu, proč my Ślonzoci taky nemáme vlastní doménu ;)
mat
Profil
AjaH

tenhle tvůj problém bude nejspíš způsobený nedostatečnými technickými možnostmi seznamu.cz - nedostatečné hardware "pozadí" apod. - chtějí toho moc a hned...
bar
Profil
Ahoj všichni,
jak vidím nejsem jediná, kdo má tento problém. Ještě ráno všechno jelo a teď ani ťuk a chybu hlásí úplně stejnou, to tam mám 3 adresy a už pěkně dlouho. Nikdy žádné problémy a dnes rup. Co se to děje??
Thaweg
Profil *
Takže teď jsem to zkoušel a jde to vpohodě. Takže můj názor - je to způsobeno tím, že servery Swebu prostě nestíhají. Takže zkoušet to navečer a ráno.
bar
Profil
Tak už se to rozjelo, no ale celkem mě to vyděsilo... Takže snad budu mět klidnou noc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0