Autor Zpráva
eMko
Profil *
Zdravim
Tak sem se tozhodl ze se budu ucit nejaky jazyk, ted je ale problem jakej....

Co je mym snem? Umet vytvorit webovy stranky
co vsechno musim umet?
Jaky vsechny jazyky?

jediny co umim je html....

diky za pomoc
Str4wberry
Profil
EMko: „Jaky vsechny jazyky?

Český jazyk, HTML a CSS.
Jake Cooney
Profil
Pokud chceš umět dělat statický weby, tak (X)HTML a CSS.
Pokud bys ale chtěl tvořit i administrační rozhrací a redakční systémy, tak k tomu už bude potřeba nějaký složitější jazyk -- PHP, Python nebo třeba C++.

Pro začátečníky je dobrý PHP, protože ho umí hodně lidí, takže máš možnost si dohledat prakticky cokoliv.
panther
Profil
eMko
co vsechno musim umet?
záleží, co bys na webu chtěl dělat. Kolem jeho tvorby se pohybuje dostatek profesí - od grafiků, kodérů, programátorů, SEO expertů a copywritery.

jediny co umim je html....
pokud se takhle ptáš, tak věř, že HTML neumíš. Maximálně tak jeho základy ;-)
Mistr
Profil
eMko
http://www.jakpsatweb.cz/jak-udelat.html#potreba
Kry5
Profil *
eMKo:
No tak já taky se teprve učim, ale jestli zvládáš základy HTML tak se pusť do CSS. Já CSS celkem už zvládám, ale pořád se učim a rozhodně je to 5x zajímavější a zábavnější než HTML. PHP se budu učit až po CSS, ale to je už na tobě. Takže já bych doporučoval HTML->CSS. Při učení CSS navíc zjistíš že ani HTML tak docela neumíš ;-)
X-Ray
Profil *
Já osobně bych doporučoval začít klasickým HTML, potom se trochu podivat na ten Design přes CSS a k závěru to php a mysql. To by mělo stačit pro tvorbu "dobrých stránek" spousta základních manuálu je mimo tento web i třeba na linuxsoft.cz , tam jde spise o to php a mysql, je to tam na docela profi úrovni
Hitman
Profil
jediny co umim je html....
Kdyby jsi uměl HTML, tak by jsi dokázal vytvořit webovou stránku. Nejlepší pro tebe ale bude asi jak radí kolegové, (X)HTML, CSS + třeba grafiku.
kordy
Profil *
panther:

souhlasim s pantherem pokud by si umel html poradne tak ti ve vecine situaci bude stacit pokud nechces delat neco sloziteho...
ale pak ja se snazim s php a je to celkem v poho nenasel sem situaci ktera by nebyla resitelna bud podle knihy nebo
s vasi pomoci na forum:-D

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0