Autor Zpráva
Zdenek01
Profil
Ahoj, při odstraňvání uložených zbytečných pokusů ve FP jsem zlikvidoval i jeden pracně vytvořený soubor nový a nějaké části rámů. Jde to někde najít, anebo to musím zmordovat znovu? Jinak stránky Jak psát web i tahle diskuse je supr, dá se odtud hodně nabrat. Dík.
weckho
Profil
Tak jestli to nemáš někde v PC zálohovaný, tak už asi ne... Všechno si zálohuj na CD, nevíš co se může stát. Mě se už hodněkrát něco stalo s PC a přišel sem o data, tak od té doby si všechno důležité vypaluju na DVD-RW...
bohumil
Profil *
A co treba kouknout se do kose? Nevim jestli to tedy FP maze nak rovnou, ale rozhodne bych se kouknul....
peta
Profil *
Zdenek01 Zalezi na windowsech, v tech novych je obnoveni velmi obtizne.
- ve starych to resi prikaz undelete, lze pouzit i M602 obnovit, take se pouzival NortonUtilityKos
- Pak taky prohledat kos, jak bylo receno.
- Nebo najit starsi verzi a upravit...
Mozna bude lepsi udelat to za ten cas znova.

Ja treba, kdyz delam nejakou vetsi upravu, zkopiruji si cely adresar. Zalohu jen nekterych souboru delam take, po vetsi uprave. Treba mam ted webku, ktera ma 1M se vsim, ale zalohy maji uz pres 20M. Coz jako nevadi, to se na 100G disku ztrati :)
V tom starem kodu muze byt nejaka vec, kterou budu chtit pouzit jinde, treba.
Pokud pojmenuji adresar novym cislem, tak je to uz fakt velky zasah a takovych zaloh vedu max do hloubky 7, tam uz se ty starsi verze nevyplati.
Cody
Profil
Jde to obnovit pomocí různých programů, třeba File Recovery...
SQi
Profil
Ale stejne jistota je jistota ja uz si radeji zalohuju stranky jeste na "flešku" a pak samotne veci na serveru tam ale nemam editacni soubory pro grafiku takze jistota je nejake medium. Tech par mega na 1GB flash disk je f pohode. Nemusis nic vypalovat, pres USB 2 to je navic pomerne rychly.
Zdenek01
Profil
Díky všem az odpovědi, FP to maže nemilosrdně, ani do koše to nehází... Tak jsem to musel napsat znova, ale to ostatní jsem si už zálohoval. Je to v Yuhůůhově nápovědě pro FP. Dík.
Spikee
Profil
Zdenek01
http://www.slunecnice.cz/product/Restoration/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0