Autor Zpráva
Tworec
Profil
zdravim, nevím, proč se mi nezobrazují miniatury v galerii, je to na tworec.krnov.in, budu velice rád za každou radu, protože mně už nápady došly, děkuji
regy
Profil
Není to tím, že neexistuje?
Mistr
Profil
Tworec
proč se mi nezobrazují miniatury v galerii
Je to tak, jak píše [#2] kolega regy. Například obrázek http://tworec.krnov.in/galerie/snimek002.jpg není na webu vůbec nahrán. Prostě neexistuje.
Tworec
Profil
No a to je právě to.. Ony tam totiž ty obrázky jsou, proto mi to neleze do hlavy
Tworec
Profil
Heuréka! já pako tam mám velké S, děkuji všem zúčastněným
Tworec
Profil
poučení pro všechny, kdo tohle bude číst: nezáleží na tom, kolik máte zkušeností, i vysokoškolský profesor matematiky může poplést příklad 6x7 ;) takže nejlíp dvacetkrát měř, jednou řež, protože ani pět měření ti nezaručí naprostou přesnost ;)
Klárka
Profil
Nemá být src="galerie/hasici_pristroje003.jpg", to snímek003.jpg tam není
Tworec
Profil
snimek003.jpg je zmenšený hasici_pristroje003.jpg
Tworec
Profil
ale vyskytl se mi ještě jeden menší problém v IE, když se podíváte v IE na tu galerii, jsou kolem obrázků modré rámečky, poradil by mi, prosím, někdo, jak je odstranit? Děkuji
Jan Tvrdík
Profil
Tworec:
Do CSS si přidej:
a img {border: none;}
Tworec
Profil
funguje, díky (předtím jsem zkoušel jenom border: 0px nebo třeba border: 1px solid #ffffff, nevěděl jsem, že můžu použít i none)
Bubák
Profil
předtím jsem zkoušel jenom border: 0px
Tohle taky musí odstranit orámování (nejen obrázkového odkazu). Jako vyšší dívčí CSS dávám k dobru deklarace na odstranění orámování, kterou nedoporučuji používat, protože není na první pohled zřejmé, co dělá, vysvětlení je v chování sdružených vlastností a ve výchozích hodnotách vlastnosti border :
a img {border: red;}

nebo:
a img {border: 12px;}

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0