Autor Zpráva
Klárka
Profil
Použila jsem Ultimate Fade-in slideshow (našla jsem to tady v diskusi). Dala jsem fotky do složky images, upravila jsem js i style.css. Do kodu stránky jsem dala vše dle návodu. Když to mám v adresáři na NB tak vše funguje. Nahrála jsem složku images, js a style.css na server včetně upraveného index.php. Na stránce se mi na správném místě (style.css) ukáže bílý obdélník a nahoře v rohu takový červený čtvereček(znamená, že nemůže načíst ?). Nemohu bohužel dát odkaz, stránky musí fungovat, zatím neupravené, stále. Nenapadá někoho kde jsem mohla udělat chybu? Děkuji za každou radu. Klára
Klárka
Profil
Ještě jsem nenapsala, že to nefunguje přes Internet Explorer. V Gogle Chrome , Safari, Firefoxu a Opeře ano.
Bubák
Profil
. Dala jsem fotky do složky images, upravila jsem js i s
Myslíš jako, že známe diskusi nazpaměť, nebo si to máme sami najít?

Nemohu bohužel dát odkaz, stránky musí fungovat
To jako, že nejde udělat třebas "www.example.com/pokus"

Chceš zadarmo pomoc, tak se musíš snažit co nejvíce řešení ulehčit, a nedělat z něj hádanku.
Klárka
Profil
Promiň Bubáku, už se nebudu na nic ptát. Zajímalo mě , proč to všude funguje jen v IE né. I tak ti děkuji.
Bubák
Profil
Klárka
Nechtěl jsem tě odradit a kromě toho, možná ti někdo pomůže i s tím minimem informací, které jsi dala.
Takhle jde jen hádat, zabere to spoustu času a stejně se nemusíme ničeho dobrat.
První nástřel, přetáhni ikonku obrázku na otevřený IE, zobrazí se v něm?
Klárka
Profil
Tak teď se to i IE nezobrazuje vůbec. Ve všech jiných prohlížečích ano. Stránky jsou Odkaz
Bubák
Profil
V prvé řadě oprav:
<script language="JavaScript1.2" fptype="dynamicanimation" src="file:///C:/Program%20Files/Microsoft%20Office/OFFICE11/fpclass/animate.js">

Celý web je prošpikován chybami.

Tak teď se to i IE nezobrazuje vůbec.
Obnovit ze zálohy ;-)
Klárka
Profil
Takto jsem stránky převzala, půjdu tedy řádek po řádku a budu kontrolovat. Dívala jsem se do zálohy 5 let zpět a tento řádek je tam také.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0