Autor Zpráva
karel_
Profil *
vi nekdo (Chamurappi?) co je s validatorem? (validator.webylon.info) - chybi mi, nemuzu jist, hubnu

[ale jinak dekuji Chamurappimu za osvetu]

Moderátor Chamurappi: Titulek „validator.webylon.info“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Chamurappi
Profil
Reaguji na karla:
Je to rozbité. Pokusím se o brzkou nápravu. Kdybych to moc odkládal, klidně mě bombarduj urgencemi :-)
kelvin
Profil
Chamurappi:
Bombarduji urgencí. U pár webů z toho mám (spíše pro parádu a srandu z XHTML) ikonky HTML5. Ty neexistující obrázky v patičkách nejsou na webech nic moc. Myslel jsem, že to je poněkud stabilnější projekt. Poučení pro příště.
Řešíš tu složitě blbce typu Lopata či Hutta, to vážně nenajdeš čas hodit na http://validator.webylon.info/, alespoň nějaké vysvětlení?
Podceňuješ význam té služby...
Bubák
Profil
Chamurappi:
Validátor mi chybí, zaháním to jídlem a tloustnu ;-)
Na vysvětlenou pro ty, co přehlédli smajlíka, na něco nárust hmotnosti musím svést.

kelvin:
Ty neexistující obrázky v patičkách nejsou na webech nic moc.
Takže funguje jenom favicon :o)
kelvin
Profil
Bubák:
Už to asi funguje. Včetně validace. Jako v mnoha případech stačilo jen opakovaně upomínat ;).

Jinak - šla favicon? Nebyla spíše v cache? Favicon si prohlížeče nechávají dlouho...
Chamurappi
Profil
Už to nějak funguje. Omlouvám se za způsobené problémy.


Reaguji na kelvina:
Ty neexistující obrázky v patičkách nejsou na webech nic moc.
Tahat je z mého hostingu také není nic moc, nehledě na stabilitu služby. Koukám, že jsem na stránku s ikonkami zapomněl dopsat doporučení, ať si je každý zájemce zkopíruje.
Podotýkám, že ani nejsem majitelem domény w3.cz, takže nemůžu garantovat věčnou funkčnost na dané adrese.

Podceňuješ význam té služby…
Ano, zanedbávám ji, omlouvám se. Nečekal jsem, že je na ni napojeno tolik stravovacích návyků.

Jinak - šla favicon? Nebyla spíše v cache?
Je možné, že šla, protože ta se jako jediná tahala z disku a ne z paměti. Aspoň myslím.
Giga
Profil *
Nejako sa mi nedarí pomocou http://validator.webylon.info/#validate-by-input overiť vložený kód (Ctr C -> Ctr V).

Po nastaveni Opery a pokuse o validáciu z kontextového menu som došiek k zhodnému výsledku:
Validace nebyla provedena.
Následuje seznam připomínek:
Před validací: žádný vstup.

Zadať adresu nemôžem, ladím si doma akési php...
Bubák
Profil
Giga:
Touhle chybou trpí český validátor už hezkých pár měsíců. Dokud Chamurappi chybu neopraví, nejjednodušší je použít jiný prohlížeč.
habendorf
Profil
Bubák:
Dokud Chamurappi chybu neopraví

On už to neprovozuje Tomáš Hradil?

(;o))
Petr ZZZ
Profil
habendorf:
Těžko říct ;)
JanW
Profil *
Koukam, ze uz to je zase aktualni :-( Validator is dead :-((
Mufna
Profil
On je ale taky problém s validátorem na validator.w3.org . Mám na některých svých stránkách v patičce odkaz na referer - validace skrz referer - a už několik dní to nefunguje. Chyba stejná jako uvádí Giga v [#7], akorát to samozřejmě hlásí v angličtině.
Chamurappi
Profil
Můj webhoster přestěhoval servery a majitel domény w3.cz na opakované žádosti o změnu DNS záznamu několik týdnů nijak nereaguje.

Takže doména validator.w3.cz je mrtvá a český validátor poběží od nynějška pouze na adrese validator.webylon.info. Omlouvám se všem svým ovečkám za komplikace. Nemám ani možnost přesměrovat ze staré domény na novou, takže kdo odkazuje na český validátor a chtěl by na něj odkazovat i nadále, musí si upravit adresu.
Pavol Knut Navratil
Profil
Keďže je to tu o webylon validatore tak mám otázku. Webylon vytvára trafik do google analytics a zaujimalo by ma čo sa s tym dá robiť aby ten trafik nevznikal. Zdá sa že trafik je väčší ako z buttons-for-website. Dáte solídnu radu?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Pavola Knuta Navratila:
Absolutně nechápu, o čem je řeč :-)
Jestli o Webylonu, tak nechápu, jak by mohl vytvářet trafik.
Jestli o validátoru na Webylonu, tak ten sice stahuje stránku, ale samozřejmě nespouští její JS, takže GA ho nevidí (stejně jako Toplist a jiné statistiky vyžadující skutečný prohlížeč k zaznamenání návštěvy).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0