Autor Zpráva
whitemike
Profil
Je jedno jestli umim aspon trosku html css javascript a ucim se php ale asi jsem nejak zaspal nastup !doctype.Nemam nejak cas sledovat vyvoj presne nejnovejsich verzi ruznych jazyku a stranky faraji i bez doctype.Chtel bych se s vama teda poradit(zeptat se) co mi presne doctype prinese pri spravnem nastaveni.Vim ze je to jiste nastaveni standardu ale pri momentalnim chapani microsoftu standardu napriklad v css trosku jinak atd si nejsem jisty jestli to ma smysl a tak vseobecneNeco jsem o tom cetl ale asi jsem to doopravdy spatne pochopil pak se taky rozhoduju jestli ma cenu se ucit momentalne xml a xhtml.dik
b_are
Profil
vse najdes na jakpsatweb.cz
jozob
Profil
whitemike
"jestli ma cenu se ucit momentalne xml"
XML sa nemsíš učiť, XML vieš. Stačí len dodržovať jeho prísnu syntax.
Chamurappi
Profil
Reaguji na whitemike:
Nemam nejak cas sledovat vyvoj presne nejnovejsich verzi ruznych jazyku a stranky faraji i bez doctype
On také <!doctype> není žádná novinka, brzy oslaví dvacáté narozeniny. A ty různé verze různých jazyků jsou také staré přes pět let.

Chtel bych se s vama teda poradit(zeptat se) co mi presne doctype prinese pri spravnem nastaveni
Budeš-li si myslet, že ti přinese něco úžasného, můžeš se na to těšit. Nic víc ti nepřinese.

pak se taky rozhoduju jestli ma cenu se ucit momentalne xml a xhtml
XML ano, XHTML už ne.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0