Autor Zpráva
Knopi
Profil
Vím, že je to možná předčasná otázka, ale nemáte nějaké zkušenosti někdo s IE 7. Trošku jsem pohledal a verze 7 by se měla přiblížit moderním prohlížečům ve standartním režimu - byli údajně odstraněny časté výkyvy od starších verzí. Co myslíte, mám jej poslat do quirku jako starší verze, nebo ho nechat ve starndartním režimu. Díky za názory...
Joker
Profil
Si stáhněte IE7 a podívejte se sám, jak bude ten web vypadat. Sice to není finální verze, ale renderovací jádro už se asi moc měnit nebude
Knopi
Profil
Joker: Jasně, já jsem byl zvědav spíše na názory, ale neva. Díky, byl to hloupej dotaz... :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Knopiho:
Mám takové tušení, že o Exploreru 7 brzy vyjde celkem podrobný článek na Lupě.
quinux
Profil
Knopi
Má osobní zkušenost je taková, že se IE 7 RC 1 chová velmi podobně (neříkám stejně) jako Firefox 1.5. Jistě, nebude to asi ve všem, ale projekty co jsem v poslední době dělal, tak opravdu vypadaly v těchto prohlížečích stějně, jen sem tam nějaká opravdu jen drobná, ale rychle řešitelná chybka.

Nejlepší je opravdu si stáhnout RC 1 a testovat. Co vím tak do renderovacího jádra MS nezasáhl už pár měsíců a oznámil, že již ani zasahovat nebude. Podle tohoto článku IE 7 vyjde tento měsíc, takže teď již MS opravdu řeší jen nalezené chyby v betách a do jádra nezasahuje.
Knopi
Profil
Díky...
jozob
Profil
Niečo staršie odo mňa: http://www.prievan.sk/2006/04/13/co-nam-prinesie-internet-explorer-7/
Text si nevšímaj, je trápny. :)
Dero
Profil
Má osobní zkušenost je taková, že se IE 7 RC 1 chová velmi podobně (neříkám stejně) jako Firefox 1.5.

Má osobní zkušenost zase je, že se IE7 stále chová nestandardně v mnoha pokročilých elegantních konstrukcích zahrnujících zejména plovoucí objekty a relativní pozicování. Vydávat IE7 už tento měsíc mi přijde jako nerozumný krok, ale třeba mne vývojáři ještě příjemně překvapí.
quinux
Profil
Dero
Neporváděl jsem rozsáhlé testování. Má zkušenost pramení pouze z několika posledních projektů, které jsem dělal a opravdu jsem zlepšení pozoroval. Samozřejmě, že na jiných webech (konstrukcích) se může chovat stejně jako před tím.


PS. a myslím, že tě vývojáři nepřekvapí. ;o)
Knopi
Profil
Tak ještě jednou díky. :-) Dero, snad jo...
Dmagician
Profil
Chamurapi
Mám takové tušení, že o Exploreru 7 brzy vyjde celkem podrobný článek na Lupě.

jj, celkom fajn ;-) myslim ze je dokonca hodny na zalozenie novej temy.

http://www.lupa.cz/clanky/navrat-modreho-e/

Ale ja len strucne. Vynimocne zrozumitelne napisane bez zbytocneho sifrovania (na to ze to pisal isty Chamurapi ;-) mozno obcas trochu provokativne ale rozhodne nie nudne. Takze klobuk dole.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0