Autor Zpráva
Komalarn
Profil *
Zdravim,

Chci se zeptat jestli neni naky FTP klient online neco jako net2ftp.com ale jen jako template toho abych si mohl udelat vlastni design na svoje vlastni stranky, urcite vsichni chapete co rikam.

Nebo jestli jen nebude stacit zkopirovat zdroják z toho net2ftp.com.

Za kazdou odpoved budu rad
smonkey
Profil
http://www.net2ftp.com/homepage/download.html - Tady stáhneš
http://www.net2ftp.com/homepage/installation.html - Podle toho aplikuješ
http://www.google.com - Pro případ nouze
Komalarn
Profil *
Ty jsi mě asi špatné pochopil, nebo já jsem špatně pochopil co je na tech strankach.

ja bych jen potreboval naky FTP client abych se ja mohl napojovat na obycejny hosting, a ne abych hostoval DB na FTP aby se na mě lidi npojovali.
Komalarn
Profil *
JAko template abych si ho mohl upravit a dat si na svy stranky a mohl se prez nej napojovat na napr.: IC.cz
Mozna nechapes na co to potrebuju ale proste ..... :D

Sry za spam
Adrifinel
Profil
Jestli to dobře chápu chceš tedy FileZZilu?
Komalarn
Profil *
Asi tak ale ne presne ji.
Ja potrebuju neco jako je net2ftp.com proste jen ciste PHP proste jen v prohlizeci.

Bez potreby neakeho programu.
smonkey
Profil
A k čemu ti taková věc bude? Podle toho co vidím se Net2Ftp dá použít jako FTP klient (na hlavní stránce máš formulář na přihlášení).
Komalarn
Profil *
Věděl jsem že to asi nebudete chápat, proč bych to potřeboval, ale mám k tomu jisté důvody.
Možná se vám můžu zdát jako nějaký ...... ale mam k tomu důvod.

Tak pls jestli nějaký takovýto template znáte tak pls pošlete.
Nebo stačí klidně jen čistě PHP kód nebo ten JavaS kód nebo jakym je to jazykem :D
Adrifinel
Profil
To by mě taky zajímalo.
Podle toho, co tu píše, tak chápu, že má hosting ať free nebo placený a chce si tam nahrát stránky, což bravurně zvládá třeba ta zmíněná FileZilla. Jinak přihlášování na Net2ftp taky funguje.

A nějak mi není jasné, co se myslí tím čistým php v prohlížeči.


edit: nemyslí tohle: http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=3&topic=123814
Komalarn
Profil *
Tím čistým scriptem jsem mysles prostě script jako je na tom net2ftp.com prostě script toho FTP loginu.
Jak sem rikal tak by se mi hodil template takovehoto loginu + template toho jak vypada administrace.

Jinak stranky mam normalne v provozu jen to delam pro takoviho chlapika kerej tomu moc nerozumi a nerad dela s programy tak bych mu udelal design ze ktereho to pochopí on prej ze je to na nej slozitý a ja bych mu udelal tu administraci podle jeho predstav, uz chapete? :D
Adrifinel
Profil
Nic ve zlým, ale nedávno jsem prošla kurzem spolu s lidmi na tvorbu stránek, kteří PC viděli jenom z rychlíku a neměli s tím problém. Osobně bych mu doporučovala se pc vyhnout, jestli je pro něj problém otevřít dva programy (prohlížeč nepočítám) než mu něco programovat.


Takže jestli to chápu, ty chceš aby si zašel do administrace a tam si editnul stránky bez toho, aby si je musel stáhnout a otevřít dejme tomu v notepadu. Něco takového umožňoval webzdrama. A dělal to přes js, co jsem koukala.
smonkey
Profil
Nechci rýpat, ale mohl by ses naučit česky psát. Ono to má takový trošku odpudivý dopad. Taky by jsi mohl přibrzdit a ubrat na zbrklosti. Ne že bych chtěl vychovávat, nebo nějak poučovat ;)

Co se týče tvého problému,
stáhni ten balík, zkus to aplikovat, já s tím nikdy nedělal (Net2Ftp), ale nejspíš tam bude formulář jako je na jejich stránce. A přes to se bude moci připojovat.
Komalarn
Profil *
"Takže jestli to chápu, ty chceš aby si zašel do administrace a tam si editnul stránky bez toho, aby si je musel stáhnout a otevřít dejme tomu v notepadu. Něco takového umožňoval webzdrama. A dělal to přes js, co jsem koukala. "

To presne potrebuju, protoze kdyby on v tom neumel tak bych mu ty stranky musel vzdy editnout ja pac je to muj pribuzny a vzdy by me k tomu dokopal :D
Tak pls kdyby si nasla\nasel ten JS script tak budu prevelice stastny.
Komalarn
Profil *
Smonkey, vyskoušel jsem teda ten balik a spustil tam index.php (podle mě asi ten FTP client) a kdyz to zpustim v Exploreru tak mi to hodi Download index.php -otevrit-spustit-storno a kdyz to spustim v google chrome tak to samy :D

Pls cim to je? :d
Adrifinel
Profil
Rada: Přihlaš příbuzného do nějakého pc kurzu. A kdybys řekl hned, že chceš editaci stránek bez toho, abys je stahoval, tak by to bylo rychlejší. Já jsem ti vůbec nerozuměla a nevím jak ostatní.

Tohle jsem ti vytáhla z webzdrama:

http://admin.wz.cz/include/script.js

Jinakten net2ftp umožňuje taky editovat stránky, stačí se jenom přihlásit a dát pak editovat (edit).
Jinak až to budeš dělat, tak pohřeš i kódování, pač z osobní zkušenosti, vím, že takové programy špatně zobrazují češtinu, mě alespoň.
Komalarn
Profil *
jj ted sem se tam kouknul a ted si stahuju phpWebFTP zkusim co to je zac a pak se dystak ozvu a diky za vse
smonkey
Profil
Komalarn:
Smonkey, vyskoušel jsem teda ten balik a spustil tam index.php (podle mě asi ten FTP client) a kdyz to zpustim v Exploreru tak mi to hodi Download index.php -otevrit-spustit-storno a kdyz to spustim v google chrome tak to samy :D
>
Pls cim to je? :d
¨
Co tahle nahrát to na FTP? A najet na ten index přes doménu?
Davex
Profil
Komalarn:
Nehledáš náhodou něco jako malý redakční systém (z československých např. MNews, RS2, SunLight, VisionCMS)?
Komalarn
Profil *
Ne, to nehledam ale diky.
uz sem nasel co sem potreboval, dekuju vsem :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0