Autor Zpráva
anonymní
Profil *
Ahoj, hledám nějaký software pro vytvoření časového harmonogramu. Jedná se o projekt/y, na kterých pracuje současně více lidí a je potřeba mít přehled, od kdy do kdy se která část projektu bude tvořit, které (a jak dlouho) části se budou tvořit současně, která na kterou čeká.

Nutno pracovat s barvami, přiřazovat konkrétním jménům/kolegům, označení dané části jako "v procesu, hotová, čeká na..., apod.".


Máte nějaký tip, ideálně na bezplatnou licenci podobného softíku?
Taps
Profil
anonymní:
http://www.redmine.org/
anonymní
Profil *
Taps:
toto mi připomíná spíše Mantis (podle screenůú, to nepotřebuji.

Potřebuji si udělat vyloženě graf paralelních a budoucích sub-úkolů, který si pak vytisknu a bude na papíře. Podobný program jsem někde někdy viděl, ale nemůžu si na něj vzpomenout.


Jen doplním, že to bylo s tvořením bublin (kulaté, oválné, kosočtvercové), různě barevné, s linkami ukzujícími návaznost jednotlivých tasků (pracovalo se s tím skoro jako s malováním, výstupem byl tištěný graf/harmonogram)
mlasevic
Profil
Na to jsem našel pár free prográmků - např. OpenProj (http://sourceforge.net/projects/openproj/) - je to ono, co chcete?
anonymní
Profil *
mlasevic:
ještě to není úplně ono, potřeboval bych to fakt tvarovat a do jednotlivých "bublin" i psát.

Je možné, že to byl placený software, pokud byste jej někdo uhodli, zakoupil bych jej (kdysi dávno jsem s ním v jedné firmě pracoval a pracovalo se s ním dobře). Tyhle napodobeniny, prestože jsou free, nejsou tak kvalitní. Jde poznat, že jsou free (našel jsem jich více, všechny na jedno brdo, jak se říká u nás na vsi).
anonymní
Profil *
Tak jsem ten Openproj zkusil projet pořádněji, ale není to ono.

Máte zkušenosti s dalšími "plánovacími" sotfwarey? Třeba z firem, kde pracujete apod.? Na licenci nezáleží, klidně zakoupím, bude-li stát za to.
Kajman
Profil
anonymní:
jsem s ním v jedné firmě pracoval a pracovalo se s ním dobře

Zeptejte se tedy bývalých kolegů, jak se program jmenoval.
anonymní
Profil *
Kajman:
Bohužel, ona společnost již neexistuje a na její členy nemám kontakty k dispozici. Měl jsem na ně jen firemní emaily a telefony a ty již nejsou aktuální. Vlastně ani nevím, jestli bych si po těch letech -cca 7 let- na ta jména vzpomněl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0