Autor Zpráva
Radek Hrabůvka
Profil
CSS editor ve Frontpage dává do stylu deklarace v takovém pořadí, jak byly nadeklarované. Jde pořadí deklarací změnit, "aniž bych pustil z ruky myš" a upravil to v kódu? Pro srovnání v NVU je CSS editor, kde klepnu na deklaraci, pak na tlačítko nahoru a měním pořadí deklarací.
Mistr
Profil
Já nevím, jak Ty ve FrontPage tvoříš CSS deklarace; já je tam zapisoval z klávesnice. Tehdy bych viděl jako možnost prostě to přesunout pomocí překopírování. Ale na takovou variantu bys Ty jistě přišel také, viď?
Radek Hrabůvka
Profil
Já běžně používám PSPad + na CSS Top Style Lite, takže práci s kódem zvládám. Jinak ve Frontpage je celkem schopný CSS editor přes menu "Formát > Styl". Kdo s ním dělá, musí vědět, co je třeba "h1", ".trida", "#idecko, "a:hover", ale pak se vše hezky nastyluje a z FP vypadne kód, na kterém se jen z meta tagů pozná, jaký program ho vytvořil. Myslel jsem si, že pořadí a:link, a:visited, a:hover, a:active bude dělat FP sám, nebo aspoň znalí si ho budou moct "komfortně" měnit, (podobně jako v NVU, který je zadarmo), aniž bych mu já, nebo někdo jiný lezl do kódu.
Mistr
Profil
Radek Hrabůvka
Tak to bohužel. Já vždycky ve FrontPage vypisoval CSS styly ručně.
Yuhů
Profil
já mám ve FrontPage dokonce na CSS styly nadefinovaní externí editor, protože mi FrontPage iniciativně mazal nestandardní hacky.

V některých věcech opravdu nemá smysl spoléhat na FrontPage.
Mistr
Profil
On FrontPage vůbec dělá spousty činností jako "pozornost podniku". Sem tam si něco upraví podle svého a tak.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0